sevişirken kulağın yalanması

bazı insanlarda bütün kasların kasılmasına yol açabilecek durum. teslimiyet hissi uyandırır. mümkün olduğunca az sıvı kullanmak etkiyi arttırır. sıcak nefes ile desteklenmesi halinde katmerlenecek bir haz sağlar.

(bkz: ayısözlük yazarlarının sevişirken yapılmasını tavsiye ettikleri hareketler)
kesinlikle beni baştan çıkaran, libidomu tavan yaptıran fantezi unsuru. deneyimlenmiş olup, karşı tarafın da etkilendiğini görünce daha da bir şevklenir durum olması kaçınılmazdır. orgazmı tek başına dahi götürebilecek güçtedir. *
insanı kendinden geçirir. hareketleri sertleştirir. en güzelidir. mutlaka denenmelidir.

(bkz: olsa da yesek)
yapmayı ve yapılmasını acayip sevdiğim eylem.
yeni başlayanlar için kulak yalama;
1)kulak memesini emin. (kulak memesini hafiften ısırabilirsiniz, bu süreçte kulağın arkasında dilinizi gezdirebilir, dudaklarınızla kulak çeperini sıkabilirsiniz hafiften. dilinizde fazla tükürük biriktirmeden* kulağın içini şöyle hafiften yalayabilirsiniz ama östaki borusuna kadar sokup adama bademcik ameliyatı yapmayın. kulak çevresine özen gösterin.)
2)bu kadar.
not: ha bi de, küpe olmayan kulağa yapın.
meme ucu ve koltuk altı yalamak kadar insanı huylandırıp çıldırtan böyle çılgınza zevk veren eylem. kulak dillemek ile kulak dişlemek arasındaki kademeli seyri tam tavsiyelik.
dil ile kulağa sondaj çalışması yapılmıyorsa ve çok çok hafif dişler hissediliyorsa güzel olan eylemdir.
totalde 4 küpe takan biri olaraktan hani bazen kötü bir koku olur ya kulağın içinden çıkan beyaz pis bişey leş gibi * o çıkacak diye tedirgin olurum. ama lanet olsun ki bayılırım kulağımın yalanmasına *

ps : yanlış anlaşılmasın kişisel bakımına son derece dikkat eden biriyim *
hem hoşuma giden hem de huylandıran eylem.
hele bir de habersizce yanaşırsa duygu-durum karmaşası tavan yapar.
adamın biri bunu yaparken bütün salyasını kulağınıza bırakınca pek hoş olmuyor yalnız. sonra kulaklarım tıkandı acaba neden diye dolanıp durursunuz. usturuplu yalayın şunu artık bir öğrenin.
kulaklar sanırım seksin anahtarı niteliğinde. başarılı bir kulak uyarılması ile seksi ileri seviyelere taşıma şansı çok yüksektir.
'' o adamı asla terketmeyeceğim'' dedirten sebep
kimileri için über tahrik edici bir şeyken kimileri için sadece rahatsız edici olabilir, sizi şöyle aşağılara doğru alalım.
inanılmaz derecede tahrik eden aktivite
olay kulak lavajına dönüşmediği sürece keyif veren eylemdir.
kulağın, sözden daha fazlasını işitmesine, hissetmesine yol açan, bir çeşit telepatik iletişimdir...
en sevdiğimden.. şu sıralar en çok istediğim şey tuval başında resim yaparken arkadan sinsice yaklaşıp yapsın biri titizlikle arama çalışmalarım sürüyor efendime söyleyeyim..
çok büyük haz uyandırdığı kesindir.
mike tyson'la sevişiyorsanız dikkat etmeniz gereken yalaşma.
  • /
  • 2