seviyorum deyip destan yazan tipin çat diye ortadan kaybolması

günde zilyon mesaj atan, sevgili öpüşmecikli seyler yazan, yanında bulunduğun an ayakların yerden kesilirmişcesine hayatla bağını koparan tipin buhar olup uçması.

zamanla ilgi azalır, daha az yazar daha az görüşür ve bir sabah uyanınca tümden gitmiş olduğunu anlarsın. "neden böyle yaptı, sorun neydi, aklı mı karışıktı yoksa hasta bir manyak mıydı" işte bunlar hep muamma.
bu gruba dahil olan biri olarak hemen gerekli açıklamayı yapayım, abartmayın seviyorken seviyoruz diyoruz sevmiyorken de sevmiyoruz diyoruz, ilişkide emek varsa o süre uzar, ne ka ekmek o ka köfte, ayrıca da her ilişki güzeldir, biraz take it easy and easy come easy go, son iki cümlenin türkçe tam karşılıkları aynı havayı yaratmıyor bu arada o yüzden fransızcasını yazdım
seks, beklentiyi karşılamamıştır. başka bir şeyden değil.

(bkz: işte bunlar hep seks)
a aaa maaanyak , hiç rastlamadım şükür ki .
ihaleyi nasıl ederiz de ikizler burcuna atarız diye düşünülüp, insanların günlük hayatta istek ve arzularının bir an içinde kaybolabileceğini kabullenememiş arkadaşlar yardırmışlar yine..

bu gün sikini götünü arzularken akşamına ağız kokunla karşıma gelmen emin ol dünyanın en güzel kalçasına da sahip olsan içimden bir şeyler götürür,
mükemmel bir kafa yapısına sahip olman sebebi ile seninle güzel şeyler planlarken, vücudunda hoşuma gitmeyen detaylar beni senden soğutur,
her şeyi geçtim bir gece seninse sexting yaparken eskilerden bir başkasını düşlüyor bile olabilirim..

demem şu ki, bir kere hoşlandığımı söylüyor olmam ömür boyu seni arzulayacağım anlamına gelmez..

2 ihtimal var,
başta seviyorum deyip yalan atmıştır. elde etmek için destan yazmıştır. amacına ulaştıktan sonra da ortadan kaybolmuştur.
ya da
eğer gerçekten seviyorsa gitmek için büyük bir sebebi vardır. belki çok büyük mücadele vermiştir, elinden geleni yapmıştır ama kazanamamıştır, sevgisinden vazgeçmek zorunda kalmıştır.
ikiside boktan bişey malesef...
bazen de sevmeyi bilmeyen insanların, aslında etmemeleri gereken büyük laflarının sonucudur.
duygusal boşluğuna çaput pezi muammelesi görmüşsün demektir. boşluğu kapatır özgüveni gelir ve kendini salar sokağa.
dönemlik duygusallığın artması ile bu duygusallığın ihtiyacını karşılamak adına yanaşan bataklık timsahıdır. basit bir örnek vermek gerekirse vize final döneminde not ihtiyacı sebebiyle az samimi olunan arkadaş ile yakınlaşmaya benzemektedir. öküz ölür ortaklık biter.