sözlükçülerin nick hikayeleri

  • /
  • 7
pollyanna en sevmediğim hayal ürünü karakter ve john verdon'un "peter pan ölmeli" kitabından esinlenerek kullanıyorum bu kullanıcı adını
michael ismi bir klasik gibi geliyor.
o kadar kasmaya gerek yok. harfler değişse de aklınıza gelen ilk şey: sucuklu yumurta.
lisedeyken sahilde midye satardım akşamları rus bir tane teyze benden midye yemeye gelmişti bende privet dedim oda dedi ki zıdrasvii zıdrasviiii!
thepillars : pasifik okyanusundaki bir ada ülkesi olan kiribati'deki bir siyasi partinin adının kısaltımışı.
http://www.wiki-zero.com/m/index.php?q=...
öğrenim hayatım boyunca hep tembel biri olmuşumdur fakat * hep yüksek notlar alıp yine yüksek bir puanla fen lisesine yerleştim. nerd* bana uygun bir kelime kesinlikle değil. ama tezatlık severim. boy da bildiğiniz üzere erkek çocuk*.
hep severek dinlediğim, konser videolarını izlediğim bir damien rice şarkısıydı. yıllardır olacaktan habersiz, öylesine. bir gün o’nun düğününe davet edilince, çaresizliğime eşlik edeceğini nereden bilirdim. yıllardır geleceğime, yani şimdime kadeh kaldırıyormuşum meğer. 7 yıllık aşk, 7 yıllık dostluk. bir de düğün davetli olduğum. en yakın dostu olarak. sırtımdaki bıçak, kulağımda düğün çanları. mutsuzum sözlük
hayattaki ikonum bihter ziyagil de ondan ayrıca kendisiyle birçok ortak yönümüz var kocasını aldatması hariç tabi:) çünkü kocam yok
trehaloz, bir glikozun fruktoz ya da galaktoz yerine kendisi gibi bir glikozla ve diğer glikoz-glikoz çiftlerinin birçoğunda gibi bir glikozun 1.karbonu ile diğer glikozun başka bir karbonu ile bağ kurmak yerine diğer glikozun da yine kendisinde olduğu gibi 1.karbonu ile bağ kurması sonucu oluşan bir disakkarittir. bu hem iki glikoz arasında ve hem de her iki glikozun da 1.karbonu ile bağ yapmasından dolayı indirgen olmayan yalnızca iki şeker türünden biridir.

(diğeri de sükroz ya da halk arasında çay şekeri olarak adlandırılan glikozun fruktoz ile bağ yapması sonucu oluşan bir disakkarittir.)

trehalozdaki monosakkaritlerin her ikisinin de glikoz oluşu ve bu glikozların da aynı karbonlarıyla bağ kurması ve bu sayede indirgen olmayan bir şeker özelliğini kazanması benim onu bir erkeğin diğer şeyleri arkasında bırakarak kendisi gibi bir erkeği seçip onunla birliktelik kurması ve bu özel birlikteliğin diğer çiftlerden daha farklı ve daha hoş bir yapısının oluşuna benzetmeme yol açtı. o yüzden nick olarak trehalozu seçtim.
gestalt yöntemiyle yumurtalı sucuk getiriyorum aklınıza. hepinizi bear yapiciim *
carol filminde kendimle özleştirdiğim bir karakter olan therese belivet
aklıma hiçbir şey gelmeyince playlistte bulunan bir parçanın adını seçtim. anlamı vs yok.
hesabi acarken adacayi iciyordum. tek sebebi bu.
gestalt okurken öğrenmiştim.
  • /
  • 7