star deniz

cd şenay dilberden sonraki yeni gözdemiz. internette tesadüfen bulduğumuz denizden meslektaşlara öğütler adlı videosuyla gönlümüze taht kurmuştur kendisi. kendisi aslen romanya köstenceli ve kırım tatarıymış. * meşhur videosunun ikincisini de geçtiğimiz günlerde takipçileri ile paylaşmış ve ufkumuzu açmıştır kendisi.

ilk eğitim videosu :
*
diliyle adam becerdiğini söyleyen seks objesi.

adamı tek geceyle bırakmaz bu, pelteye dönene kadar siker piç olayım.

ne diyelim, allah diline zeval vermesin.
sayesinde bir çoğumuz çok şey öğrendi. sağolsun. güzel hatun. modacıdır aynı zamanda.

(bkz: lavaj)

(bkz: travestiye pasif olacaklara tavsiyeler)
oo bize neler yapsın diye kendisi whatsapp grubumuzu şereflendirmiştir. * *
telefon rehberimde bulunan en havalı insandır,nam-ı diğer "kraliçe deniz". kendisine olan özgüveni videolarından da rahatlıkla anlaşılabilir. aynı zamanda sayesinde market ve türevi yerlerde arko nem krem alan satın alanlara artık daha farklı bakmamı sağlamıştır. ama star deniz sonuçta boru değil.
dayanışma defilesi sayesinde nihayet bizzat da tanıştım kendisiyle, fotoğraflar da çektirdik beraber. bear sevdiğini itiraf etti, sevindirdi. çok tatlı kadın valla, mis gibi de kokuyor. başlı başına harika cidden. selamlar kendisine.
evet evet çok samimi ve sıcakkanlı ablamız... dün akşam çok tatlıydıı... bizzat " dark bear" ile beni görünce ayı severim ben dedii... ayı koca arıyorum dedi burdan ilgililere duyurulur...
ölmüş diyorlar. duyunca çok üzüldüm. lütfen aksini bilen birisi mesaj atsında şu entry'i patlatayım.
star'lıktan çekilerek, kendine bir atölye açmıştır ve muhafazakar bir çizgide yaşamına devam etmektedir kendisi.
emekli ikon, bir zamanların kanaat lideri. ülkemizde derin kolon temizliği eğitimini üstlenen cesur yürekli insan. ve bir zamanlar whatsapp grup arkadaşımız. özledik seni deniz cantek.
annesinin ölümüyle kendisini dine imana vermesiyle bir tuğçe kazaz, niran ünsal samimiyetsizliği yaratsa da yine de herhangi bir tiksinti yaratmadı bende. belki de içinde imanı ve moda aşkı hep vardı, zorunluluktan seks işçiliği yapıyordu sanırım bir çoğu gibi. seks işçiliğine veda olarak yaptığı açıklama videosunda da içinde olan moda sevgisinden ve isteğinden bahsediyordu. umarım sevdiği işte isteyerek ve başarılı olarak devam eder.
bu hafta sonu twitter sayfasında pornolarını paylaşmış, sayfama da düştü haliyle. hatta tüm global sayfalara düşmüş. ayh çok havalı.
bir hesabında (ki sanırım gerçek hesabı) hayırlı cumalar minvelinde paylaşımlar yapıyor. türbanlı kadın kıyafetleri satıyor vs."@kralicedeniz"

diğer hesapta ise bolca memeli, penisli fotoğraf ve videoları var. "@kralicedenizz"

önceki entrymde dediğim gibi öncesi, sonrası, sonrası, öncesi ikileminde gidip gelmekteyim. bildiğim kadarıyla önceden büyük göğüslere sahipken bir operasyonla silikonlarından kurtulup onları küçültmüştü. yani o videolar ve fotoğraflar sanırım eskiden kalma. şimdi birileri adını kullanarak ifşa ediyor olabilir.

tanım: güzel kadın.
son çare olarak yayınladığı eğitim videoları sonuç vermemiş olsa gerek ki tövbe ettirmişler kadını.durum anlattığı kadar kötüydü anlaşılan.
(bkz: 10 yıldır profesyonel aktifim)
  • /
  • 2