surata boşalmak

altındaki yorumları okuduktan sonra ayıların ne kadar önyargısı varmış dediğim başlıklardan bir tanesi. cum eating deil bu sonuçta yoldaşlar. facial gayet normal bir şey. bunu bari tabu yapmayın.
sol framede sürekli gördüğüm abuk başlıklardan en dumanı üstünde olanı
son derece keyifli bir durum. meni her şekilde öpüşürken karışan tükürükten, anal seks te bulaşan boktan daha temizdir.
gayet keyif veren her iki konumdaki için de hoş sayılabilecek bir durum.
olağan ve doğal fantazi.hayır benim anlamadığım biz türk ibneleri yabancı ibnelerden bahsederken
;abi adamlar da ne fantazi dünyası var fisting rimming fetişler biz de sok çıkar tamam ilerlememiz lazım cidden yeaaa derler sonra ayyy surata boşalmak ne kadar iğreaanççç derler.sex bu zevk alma yolları milyonlarca bu kadar hakir görülmez ki üstelik bunu yapan bir eşcinsel!.
kişinin kendi hazetmediği şeye karşı başkasının düşüncesine önem vermeden etiket yapıştırıp boklama durumuna güzel bir örnek teşkil eden başlık modeli.
yüzücü gözlüğümü takarım keyfime bakarım
björk'ün cocoonunda en şiirsel haliyle ağza boşalma versiyonu anlatılmaktadır. vagon vagon incilerin akışının yarattığı bütünleşme hadisesi; en katı bakanı bile etkileyecek cinsten.
porno izlememin sebebidir kendisi. hayır daha çekici bir şey bulan var mı? bence yok. nefistir..
cilde iyi gelir. zevke getirir. *
bir başka sevgili, eski sevgili veya koli isteğidir. tarafımca geri çevrilmeyen isteklerden birisidir. yüzler yıkanır ten rengi parlatılır.
astral ile fetiş saatleri kapsamında paylaşılması daha uygun olurdu lakin tutamadım kendimi!

gerçekten keyif verdiğini düşünmüyor direkt olarak yaşıyorum. partnerimin yüzüne gözlerine bakarak boşalmak, orgazmıma onun mimiklerini de ekleyerek yalnız kendimi düşünmeden onun da keyif aldığı görselini beynime kazıyarak hafızama alıyorum, tersi durumlarda da benzer keyfi gözlerime yüzüme bakarak boşalan partnerimi izleyerek ona keyif aldığımı hissettirerek yaşatmayı severim..

lakin en büyük problem cildimin sperm asitlik/bazlık değerine karşı aşırı hassas olması..
bir hafta boyunca yüzüm kırmızılığı ile "i had just sex" mesajını istemsizce veriyor..

bir astral ile fetişik saatlerin daha sonuna geldik..

elinize kuvvet cnlrm

(u: yazmazsam içime patlar dedirten giriler)
(u: yazmazsam içime patlar dedirten başlıklar)
surata boşalmak...
zevkler ve renkler tartışılmaz gibi klişeye girmicem kesinlikle boktan çünkü. zaten sevdiğiniz kişi yüzünüze boşalmamalı, ya da siz boşalmamalısınız. yüze işemekle aynı lan farkı yok insan surata boşalır mı? 2 tarafta kendini aşağılıyor efendim. boşalan da buna izin veren de dattebayo.