survivor all star

survivor un geçmiş sezonlarından başarılı katılımcılarından oluşan versiyonu. gayet kapışmalı geçiyor. en son seda ile duygu birbirine girdi. tv 8 ekranlarında yayınlanıyor.

(bkz: kavga var)
"bay normal" beyefendinin yapımcılığını üstlendiği soytarılar topluluğu programı ...
cinsellik yok mu gerçekten, açlıktan ve gerginlikten kimsenin aklına gelmiyor demişler.
farklı adalarda değil de aynı adada düzenlendiği iddia ediliyor. google maps sayesinde sanırım bu bilgiye ulaşılmış.

http://m.radikal.com.tr/hayat/survivorda_unlulerle_gonulluler_ayni_adada_yarisiyor-1314409
acunun yaptığı en iyi yarışma. zaten bir bunu severdim birde yok böyle dans'ı. ama nedense onu yapmıyor artık. hakkında kurgu olduğuna dair söylentiler var, %90 katılıyorum buna. ama yinede gerçekten para harcanmış bir program ve ortada bir emek var. tabiki izleme nedenimin en başında hilmicem yer alıyor. canım benim, öpüyorum seni.
begüm un çakma delikanlı turşu turabiye o verdiği inanılmaz ayar adeta beni zevkten zevke götürdü.
russell crowe ile sevişsem bu kadar zevk almazdım *
geçen senelerde murat ile hilmicem yakındı ve dedikodular çıkmıştı baya baya bu sene hilmicem ile turabi kanki ayağına birbirlerini götürüyorlar sanırım *
sırf serenay için izliyorum sanırım o tavşan tavşan koşusuna bayılıyorum *
dün gece türev çalışmaktan izleyemediğim yarışma. bugün dersteyken arkada survivor konusu açıldı. yanımdaki arkadaşımla kim elendi diye sorduğumzda '' seda! '' cevabını alınca, sınıfa ufak çaplı bir '' yeahhh! '' dedim. darısı sahra'nın başına.
dünki konseyde begüm'ün turabi'ye giydirmesi hala kulaklarımda çınlıyor..aylardır biriktirdiği orgazmı tek seferde boşaltırcasına..o neydi öyle.
begüm'ün turabi'ye seda'nın da hilmi cem'e giydirmeleri beni orgazmdan orgazma sürüklemiştir. ohh dedim. o iki dana o yarışmadan elensin lütfen.
dün akşam yorgan altından kıs kıs gülerek izlediğim acunmedya yapımı yarışma.

(bkz: turabi'nin turabla'ya geçiş süreci)
survivor hasan ile survivor turabi birbirine girmişler, gönüller adasında dedikodunun ardı arkası kesilmiyormuş.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
popüler kültür ürünü, zaman kaybı, yandaş medyanın reyting kaynağı vs. vs. gibi benzetmeler yapılabilir. izleyen izler, izlemeyen izlemez ama sosyolojik ya da sosyal antropolojik açıdan bakıldığında bir gerçek vardır ki; şampiyon olan arkadaşın söylemleri, tavırları, davranışları ve insan ilişkileri incelendiğinde oy çoğunluğuyla desteklendiğini de hesaba katarsak ülkemiz ortalama insan profili ortaya çıkmaktadır. heteronormatif erk hayranlığı yeniden feminizm üzerinde ezici çokluğu elde etmiştir. bir kadının ülkece desteklenip şampiyon olması yeniden başka bahara kalmıştır. kısmettir. belki bir gündür. belli mi olurdur. haydi inşallahtır.