taşak

penisin o sert, dikbaşlı, haşin görüntüsünü biraz olsun yumuşatmayı başaran şirinlikler. ama insanoğlu işte; hiçbir zaman dağın eteğindeki güzelliklerle yetinmez, hep o dağın zirvesindeki kaynağa tırmanmak ister ki; hiç ulaşılmamış sıcak kaynakları keşfedebilsin.
pirimiz kaşgarlı mahmud'un muhteşem eseri dîvânu lugati't türk'te taşak şeklinde geçer. km eserde penise de taşak denildiğini çünkü penis ile taşağın birbirine yakın olduğu söyler. taşakla ilgili olarak da komik bir atasözü nakleder. " ödleçi sıçgan müş taşakı kaşır" yani ölümü yaklaşan sıçan kendinin taşaklarını kaşır.

eserde bir de" taşaglıg" kelimesi geçer ki taşaklı anlamındadır. taşaklıg er yani taşaklı kişi örnek olarak verilmiştir.
ereksiyon halinde kendini salıp özgürlüğünü ilan edenleri de vardır. seks anında ikinci tokmak vazifesi görebilir. zaman zaman ağrı yapabilir. iyi bakmak lazım.

(bkz: taşak)
boşalma evresinde şahlanır.
oynaması, koklaması, öpmesi, yalaması çok hoş olan şeker toplar.
en az penis kadar önemli ve önem gösterilmesi gereken toplar.haz alma ve görsel doyum açısından hayati ilgi ister.onların öpün okşayın bağrınıza basın.ayrıca küçük penisliler değil küçük taşaklılar yazmasın.
ok uzk by cnm
"şimdi yalnızlığıma iki taşak iyi gelirdi doğrusu" tümcesindeki şey.
dolgun olması daha makbul olan, sarkık olanı o kadar güzel durmayan penis yareni. o tatlı döllerin üretim fabrikası.
bunun bir de ağrısı vardır. tıp litersatüründe abaza romatizması diye geçer.

ayrıca ingiliz kültüründe bu şirin uzuv ile ilgili espri vardır:
anne üç-dört yaşlarındaki oğluna banyo yaptırır!
-anne bunlar benim beynim mi?
+henüz değil, yavrum /+')=(*! *
toplusu ayrı, sarkığı ayrı güzel, sikin ikiz kankaları. büyüğü, küçüğü, kıllısı, traşlısı... tatlı bir şey
olsa da koklasak, öpsek, sevsek şimdi.

sözlükte alabildiğine ciddi, alabildiğine gergin başlıklar, entryler; can sıkan şeylerden kurtulup...

güzel bir insanın, güzel vücudunda gezse ellerimiz, dudaklarımız...
nişanyan sözlük'e göre "taşmak" eyleminden türetilmiş bir sözcüktür.
vücut rengine göre daha koyu tonda olanı makbul değil kanımca. renk tonu eşit olmalı. bu arada taşağı partnerinin taşağına sürtmek çok tatlı değil mi ya. tabi bunun için boy ve kilo oranının eşite yakın olması lazım. yaşasın taşakların öpüşmesi ^^
"tea-bagging" argoda, birinin, taşakları ağzına almasına ve aşağı yukarı hareket ettirmesi anlamına geliyor. yani adeta bir sallama çayı, bardağın içine daldırıp çıkartmaya benzetildiği için, bu cinsel aktivite için bu ifade kullanılıyor.
  • /
  • 2