taşak

kokusuyla mest eden, sik altı hassas, esnek, oynamalık toplar.
"dalga geçmek" anlamında da kullanılır.
dünyaya hatta anne karnına düşmeden önce yaşamımızı sürdürdüğümüz yer.
şaklatma organı. bir taşağın nesi var iki taşağın sesi var : şak
erkek üreme organı. içinde testisleri barındırır korur ve kollar. testisler ise sperm lerin üretildiği organdır. ayrıca testosteron adı verilen erkeklik hormonunun üretim yerlerinden biridir. sol testis sağdan biraz daha aşşağıda olabilir bu normal bir durumdur. soğuk havalarda testisler taşaklarla beraber vücuda yaklaşır. zira sperm üretimi için beden ısısından 1-2 derece daha düşük olmalıdır testis ısısı. testis büyüklüğü ile meni miktarı arasında bir ilişki yoktur.
muhabbeti de eğlencelidir. ise başlamadan önce 20 dk iyi gider.
altındakiler olarak da adlandırılır duruma göre. daşşak diyenleri duyunca hayvanların ki aklıma gelir. taşşak diyenleri de duyarsınız sıklıkla.
örn; - çok taşşaklı adamsın sen be!
+evet, doğuştan taşşaklıyım ben.

(bkz: orko)
emmelik muhteşem varlık. özellikle partneriniz zıplatırken sizi, çıkardığı ses daha bir kışkırtıcıdır. sevilir, oynanır, öpülür, koklanır, iyi ki vardır.*
yarrağın yaverleri, yaşam koçları, akıl hocaları, sırdaşları, yastığı, yüzü gömmesi keyifli şokotoplar
kesinlikle zevk veren bölümler. hemen arkasının yalanması bile cennete ucmanıza sebebiyet verebilir. bazı erkekler meme ucunun yalanmasından zevk alırken, yani bu bazı erkeklerde işe yararken, bütün erkekler bu bölgesinden zevk alır. olayı öteye götürüp iple bağlayanlar da mevcuttur.
şeddeli yazılırsa taşşak olur.
penisin ihtişamını tamamlayıcı bir öğedir.
hukuk terminolojisinde " mütemmim cüz" olarak tanımlanabilir.
küçüğü var büyüğü var toplusu sarkık olanı, sert duranı tekli olanı, vardır
avuçlanıp sıkılarak, insana istiklal marşı söyleten organ.

bir ergen diğer kurban ergene nedensizce sinsice arkadan yaklaşır. kurbanın en ummadığı bir anda, ani bir hareketle taşaklar avuçlanıp sımsıkı sıkılır. kurban bu anda en çaresiz konumdadır. ilk başta, kurtulma şansı olan balık gibi bilinçsizce debelenir. şoku atlattıktan sonra klasikleşen isteği yerine getirmek üzere, acıyarak da olsa, derin bir nefes alır ardından istiklal marşını bağıra bağıra söyler.
kim neden niye böyle bir şey başlatmıştır bilinmez ama hormonların etkisinin büyük olduğu kesindir.
  • /
  • 2