tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

sağlık bakanı* recep akdağ vecizesi.
devlet daha elindekileri bırak çocuk,halkına bile doğru dürüst bakamazken,daha doğmamış bebeklere bakacağını zannediyor. tecavüz de neredeyse suç sayılmayacak olduğundan bunu duyan sapıklara gün doğurmaktır bu. allah belanızı versin.

tırnak içerisine alınması gereken bir kelime var bu yumurtlamada: "gerekirse"

gerekirse yani. canları isterse. dilerlerse bakmazlar yani. gerekirse. gerekmeyebilir de.

tecavüzcüyü koruyup, 10'lu yaşlardaki kız için "bu kız, adamları ayartıp onlarla kendi rızasıyla birlikte olmuştur." diyebilen bir zihniyetten ben başka bir şey beklemiyorum zaten.
tecavüze uğrayanın kürtaj olmasını yasaklayan, tecavüz edeni kürtaj etmekten** imtina eden, hatta kollayan bir zihniyetin beklendik açıklaması. kadını hakeden, erkeği hakkını alan olarak gören ''erkek'' zihinlerin kitle imha silahı olarak faaliyet gören testosteronu kürete edilmedikçe zorunlu en az üç çocuk yapın formülü kısa yoldan hayat bulacaktır.

ben gidiyorum ayda bir çocuk esirgemeye; hiç de bakan eden görmedim bu güne kadar..allah allaaah demek ben denk gelmedim..*
tecavüze uğrrayan kız, ali ağanın sarı ineğiymiş işte beyler. uzatmayın dağılın şimdi diyor adam.
tırnak içerisine alınması gereken bir kelime var bu yumurtlamada: "bakar"

evet devlet olarak sadece uzaktan bakabilirler. gayet normaldir. bakar geçerler.
bu öneriye katılan babanın örnek tepkisi: kızım, bak ablaların bana erkek torun veremedi sen yap bari, eğer kız olursa da sorun değil veririz yetimhaneye devlet bakar
bu öneriye katılan kocanın örnek tepkisi: karıcığım belki bu seferki güzel olur, tecavüzcü yakışıklı mıydı bari? neyse çirkin olursa veririz yetimhaneye devlet bakar.
bu öneriye katılan oğulun örnek tepkisi: anneciğim hep bir kardeşim olsun istemiştim zaten, boş ver böylesi daha iyi oldu, yetimhaneye vermeyelim nolur nolur nolur.

(bkz: sığlık bakanı)
açıklama olmanın çoktan ötesine geçmiştir... burdan buyrun: http://www.haberfabrikasi.org/?p=21743
ben de o bakanımsı şeye sormak isterdim, "sizin başınıza gelse doğurmak ister miydiniz?" diye. bunu da bir canlı yayında yapmak isterdim ki, adam kaçamak cevap veremesin.
eğer çocuk hetero+sünni+kızlara bir kaburga kemiğinden üremiş bir varlık gibi bakarsa + türkse, devlet o bireye bakabilir belki ,ve bakmakta ister gibi geliyor