tüm sözlük grup seks yapsa olabilecekler

durumu şu şekilde özetleyebiliriz:
-bir grup erkeğin topluca, hunharca yaptığı hardcore seksten sonra bulunulan yerin seks sonrası erkeklerden çıkan o azdırıcı terle karışık kokuyla dolması.
-sakallarda göbeklerde boyunlarda sperm kalıntıları.
-herkesin hem götünün hem sikinin zonklaması.
...

(bkz: ben bir garip olmaya başladım beyler)
nolacak folloş olurum ben, bir de ortamda aktifler varsa, tek pasif ben olmak isterim.
"ayy dark bearda ne pipi varmış" diye ona doğru koşarken naringergedanın totosunu görüp "oha la totoya bak" diyerekten doksan derece dönüş yapıp naringergedana doğru uçuşa geçeceğim sırada smokeblin göbeğini görüp "off aman off " diye ona doğru ters u dönüşü derken mahallenin bakkalının kocası nın bacaklarının kıllarının kıvırcık kıvırcık duruşuna hasta olur gene doksan derece ona doğru le çizeyim derken ve olay ordan oraya ordan oraya koşarak devam ederken bir bakarım ki grup seks partisi bitmiş ve benimki kalmış elimde .
çok fazla kılın birbirine sürtmesi sonucu yangın çıkması olasıdır.
ayrıca odada oluşan ısı artması ve buharlaşma ile 90 kilo giren 50 kilo da çıkabilir. ayrıca bu sıcaklıkla elektrik bile üretilebilir.
akan terlerden türkiye'nin 1 yıllık tatlı su ihtiyacı da karşılanabilir.
subjugatorun her yerde beylerr bi saniye ben heteroseksülim, ya beyler bi saniye yaa hem beni sadece ateistler sikebilir diye ortalıkta dolanacağı kültürel etkinlik olurdu
sinsice güldüren, güldürürken de düşündüren olaylarla sonuçlanabilir.
owww depreeem etkisi yapabilir .
grup seks partileri mutlaka öncesinde bir ön tanışma ile yapıldığı için gruplar buna göre tevcih edilir beğenen kalır istemeyen gruptan hemen ayrılır. şu durumda sözlükte önceden yapılacak bir ön tanışma ile çılgınca zevk veren seks grupları şahane bir fikir olabilir ancak siz bütün yazarları bir odaya doldurup hadi sikişin derseniz kesinlikle bundan seks değil katliam çıkar. ehe.

edüts: benim beyendiğim 7 tane yazar var onları alam siz aranızda takılın abiler ablalar. istemek ayıp değil sonuçta. mırmırrr.
olamaz öyle bir şey. çünkü ben yapmam. ben yapmayınca tüm sözlük olmaz ve eminim benim gibi onlarca yazar vardır. onlar da yapmazlarsa tüm sözlük yapmamış olur. ayrıca ne var bu grupta anlamıyorum yani ha bir eksik ha bir fazla ne farkediyor varacağın nokta aynı zaten mantık ne?
durumdan haberiniz yoksa ama şüpheniz varsa 'istanbul ne tarafta ağalar' sorusunun katiyen sorulmaması gereken etkinlik. ne olacağını bilemem ama ben kesin çıkış kapısını arıyor olacağım.
akla meşhur sense8 sahnelerini getiren durumdur. çok ister, can ister yapamazsın ama. öyle bir tutku gerçek hayatta yok arkadaş. bende var diyen varsa mesaj kutum boş.
hesaplamalarıma göre her üç erkeğe bir erkek düşüyor.
  • /
  • 3