erilli karpuz

Durum: 429 - 0 - 0 - 0 - 04.01.2015 01:36

Puan: 5166 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 22

işsiz kalmayacak üniversite bölüm önerileri

ayı sözlük itiraf

yeşil ve mavi gözlü erkeklerle sevişmeyi hiç hayal etmezdim. hatta onlar çok itici gelirdi ama belkide itici gelmesinin nedeni onların gözlerine bakamam çekinmemdi . ama şimdi acayip şekilde yeşil veya mavi gözlü bir erkekle sevişmek ,sarılmak ,elini tutmak istiyorum ve gözlerini öpmek .

oral sekste üç numara tıraşlı saçı okşamak

güzeldir hem okşayan hemde okşanan zevk alır . (bkz: erilli karpuz )

eminönü'ndeki baklava izdihamı

türkiye 49 rehineye karşılık ne verdi

üstteki yazar

üzerinde ne var

ebru gündeş'in 400 bin tl'lik kışlık alışverişi

bu iş adama matematiği unutturur ,ben daha geçen sene aldığım montun taksidini bitiremedim .

ayı sözlük itiraf

bir erkeğe sarılmayı , dokunmayı çok özledim ve aksi gibi bunları yapabileceğim kimse yok . hemde çok uzun zamandır. bu beni çok üzüyor . telefonumdaki gay applardan bile kimse yazmıyor . bu yaşta istenmeyen adam oldum * .

sevgi mi seks mi

ayı sözlük itiraf

çürük raporu veriyorlar askerden kendimi tuaf hissettim ama bir yandanda sevindim . bilemedim iyi mi oldu kötü mü .

sigara yerine geçebilecek şey

mangal , balık zirveleri yapabilirsiniz . *

planetromeo'dan inciler

bana_inan adlı nickden alıntıdır :
bana inanın ben bunu allah için yazıyorum eğer halinizden şikayetçiyseniz ki öyledir eğer biz iyleşmek istiyoruz diyorsanız şu anda adıyaman menzil köyünde oturan allah dost istanbul tepe örende gitmek isityen gitsin valahi hem tövbe edip kurulur insan hemde ne derdin varsa hepsi allahıb izinyle halediliyor gidin allah için gidin gidinde belki benide sizide allah huzuruna çıkmadan mahşerin korkunç yüzünü gürmeden cennete gideriz vallahi ben bunu kendimden uydurmuyorum vallahi biz sadece kendi nefsimiz kölesi olmuşuz vallahi siz buraya gitğinizde göreceksinizki sizi kendi öz anne ve babanızdan daha çok seven birisi var vallahi oraya giden iyleşiyor ne olursunuz gidin gidinde belki kurtuluruz bunu yazmak zorundayım inşallah bunu yazmaktan geç kalmamışım sakın kuşkuya düşmeyin vallahi nasıl insanın dostları varsa allahın veli kuları ve dostlarıda vardır ve insan dosdunda bir şey isterse muhakak dostu verir o mübarekler allahın izinyle allahtan bir şey isteseler vallahi allah veriyor ne olursunuz gidin gidipte orayı bilenler arkadaşlarına tavsiye etsin türk kürt laz olmak önemli dğil önemli olan insanlara her zaman güzel yolu tarif etmektir beni ne olursunuz yargılamayın hor gürmeyin vallahi biz bu günahlarla ölürsek perişan oluruz bizler bu eşcinselliğe bir çare bulmamız gerekiyor önünü kesmemiz gerekiyor bende yaşça büyük abilerim çocuk yaştaki çocuklara hem babalık hem kocalık yapmak değil onları bu yoldan kurtarmamız gerekiyor bizler bu halimizle topluma zarar veriyoruz sizleri gasp etmedilermi evinize gelip hırızlık yapmadılarmı ne zaman gitiğiniz bir bar çıkışı vicdanen rahat oldunuz dünya oyun eğlence yeri değil siz ayakta kalın allaha şükür edin erkek erkeğe günah işlemeyin benim bir hayalim var o hersene eşcinseller bayramı kutlanıyor elinizde 3 renkli verilmiş bir bayrak var soruyorum size kardeşlerim abilerim babalarım siz o bayrakla allahın huzuruna çıkabilirmisiiniz vakit varken gelin hep birlikte adıyaman menzil köyüne gidelim keşke zengin bir olsam hepinizi ben götürsem ama yinede allah büyük eşcinsel olmak allahtan gelen bir şey değil bakınız araştırınız bir anne bir baba allahın emretiği gibi cinsel ilişkiye girmese allah o anneye babaya lanet ediyor çoğumuzun ailesi çocuğuna dini tam hakıyla öğretmiyor içlerinizden bazılarınız o kadınsı hareketlerinizden dolayı ailenizden uzaksınız bazıları iyi biliyorum gelin hep birlikte adıyaman menzil köyüne gidelim tövbe edelim iyleşelim siz eğer bakınız biz öyle bir peybamberin ümetiyizki peygambermiz aleme rahmet peygamberi olarak yaratılmış biz ona uymak zorundayız halen bizim için ağlıyor ümeti için benim bir hayalim var eşcinsel bayramı değilde elinizde bir yeşil bayrak olsun bunu güren müslüman olmayan eşcisel insanlar belki müslüman olur bir insan bir insanın müslüman olmasına vesile olursa allahın izniyle allah o kulunu sorgusuz sualsiz cenette koyar şu an adıyaman menzil köyündeki zat istanbul tuzla tepeörende ismi apdülbaki hazretleri vallahi gidin ne olursunuz gidin.
* * *

estetik ameliyat

iphone

türkiye'de gündem kalmamış gibi şu an bütün gazetelerin internet sitelerinde/sayfalarında , son dakika, flaş haber olarak yerini almış ıphone 6 , askeri ücretle yiyecek bir lokma yemeği zor bulan ülkemiz insanları şimdi koşup hemen bunu alırlar.

gerçek ad ve soyadıyla gay profili açmak

yüz fotoğrafı koyuyorlar ama gerçek adlarını saklıyorlar , bilmiyorlar ki yüz fotoğrafları ile tüm kimlik bilgilerine ulaşılabilir. bilgisayar çağında oldumuzu unutmamak gerek. ayrıca telefonumuza indirdiğimiz app'lar kayıt altında , devlet her halukarda bizi fişlemiş durumda şekerim.

iphone

sonunda büyük ekrana geçtiler, telefon kasası oval köşelere sahip.

9 eylül 2014 izlanda türkiye maçı

ayı bu türkler yemin ederim . naziklik hak getire .

ayı sözlük yazarlarının giydiği don renkleri

  • /
  • 22
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 429

pipi ve popo arasındaki benzerlik

ikiside boşaltım organı işte.

nihat hatipoğlu'na sorulabilecek alternatif sorular

eşcinselim erkeklerle anal sex yapmasam bol bol sevişsem öpüşsem yine mi günah işlemiş olurum ?

lice'de katliam var

bebek katillerini, hırsızları, kaçakçıları, ekmeğini yediği suyunu içtiği yaşadığı ülkeye ihanet edenleri öldürmek katliamsa yaşasın katliam !!! yarası olan gocunur .

yargıtay'ın çocuk tecavüzcülerini çocukla evlendirme önerisi

hayvan tecavüzcüleride hayvanla evlendirilsin o zaman.

boşaldıktan sonra arkasını dönüp yatan erkek modeli

tecavüz ettiriceksin buna , ne kadar aktif arkadaşın varsa toplayıp tuzak kuracaksın .bak bakim bir daha öyle yapabiliyor mu.

hornet kezbanlarından inciler

full aktifim . ramazandan dolayı 1 ay sadece sohbet muhabbet.

gerçek ad ve soyadıyla gay profili açmak

yüz fotoğrafı koyuyorlar ama gerçek adlarını saklıyorlar , bilmiyorlar ki yüz fotoğrafları ile tüm kimlik bilgilerine ulaşılabilir. bilgisayar çağında oldumuzu unutmamak gerek. ayrıca telefonumuza indirdiğimiz app'lar kayıt altında , devlet her halukarda bizi fişlemiş durumda şekerim.

kenan evren

büyük haksızlık edilen bir paşadır . eğer o gün o darbe yapmasaydı bugün türkiye diye bir ülke sadece tarih kitaplarına sıkışmış olacaktı.

dark bear'dan sözlük için yapması istenilenler

- lâik bir sözlük düzeni kurulması.
- pkk yandaşı entr girenlerin yazarlığının elinden alınması .
- türkiye'ye , türk'lüğe , atatürk'e , türk bayrağı'na laf edenlerin kötü söz edenlerin yazarlığının elinden alınması.
---- ek maddeler ilave edilecektir ----

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

babasından beklediği ilgiyi bulamayan genc erkektir .

ülkü ocağı

ülkemizde bozulmaya uğramamış tek dernek, ocak ,toplum, grup. saygı duyulması gerekir. türk'lük kavramı korunmalıdır ve bunu en iyi başaran ülkü ocaklarıdır.

lice'de katliam var

bebek katillerini, hırsızları, kaçakçıları, ekmeğini yediği suyunu içtiği yaşadığı ülkeye ihanet edenleri öldürmek katliamsa yaşasın katliam !!! yarası olan gocunur .
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.