versem yersin ama

kaç sözlük yazarıyla ilişkiye girdigimizi sorgulayan başlığa yapilan esprilere ciddi kafa yorup felsefe yapan arkadaşım için bu başlığı açtığımı belirtmek istiyorum. yok kaç sözlük yazarıyla keyifli vakit geçirmisiz? yok kaciyla kahve icmisiz başlıkları varken neden bu başlık açılmışmış... yazar arkadasim sevişmek de en az o saydigin saygı duyduğun eylemler kadar doğaldır. öyle kinamalarla olmuyor bu isler... sen de gayet iyi biliyorsun ki; versem yersin ama!
aklıma argoda kullanılan şu sözü getiren başlık (bkz: ama verse soluksuz sikersin) *
bugün annemle pazardayken, kayısıcı abinin bana dediği söz. tadına bakar mısın dedi, yok abi eyvallah dedim. * bi tane verirsem yersin hadi hadi dedi. verdi, ben de yedim. bu da böyle bi anımdı.

*

(bkz: hayal gücü )
sıklıkla reddedilemeyeceğini düşünen heteroseksüel erkeklerde dile gelen, karşısındakinin mutlak genel alıcı olduğunu düşündüren iddia. sikini pardon avucunu yalarsın diyerek geçiştirilebilir.
her grupta her şey olmalı bencede, ahlakçımız da olmalı onunda bakış açısından bakabilmeliyiz, bizi alaya alarak trolleyende olmalı gülerek eğlenmek için, her şeye muhalif olanlarda olmalı ki ilerleyelim, her şeyi alkışlayanda olmalı ki egomuz okşansın, her şey herkes olmalı , kimisi acı tat katmalı kimisi tatlı , kimiside tuzlu ... ama herkes haddini bilmeli herkes ayarını bilmeli eleştiriyi dozunda yapmalı...ve eleştriyi yaparken ad kullanmamalı genel yapmalı...bunlara uyalım ve hep birlikte olalım lütfen, zaten bizler azınlığız kendi aramızda bölünmek için fazla azız gerek yok böyle şeylere bence... elbette %100 uyuşamayacağız , hepimiz farklı kültürlerden farklı ortamlardan geliyoruz amacımız ise tek payda "özgürlük"...