wapa

ücretsiz lezbiyen appsi. grindr ve growlrın biz kadınlar için yapılmışıdır. sevindirdi.

lesbian dating app, social networking.

http://itunes.apple.com/gb/app/brenda-le...
lezbiyen dostlarımızı sevindiren bir uygulama olması muhtemeldir.
kadın seven kadınların birbirlerini bulmalarını sağlayan app.
3 km 5 km diye görüyorsun yakınlarda kim var.
sonra mesaj falan.
hayatının aşkıyla tanışan insanlar tanıyorum orada. baş göz etme appi.
özellikle güney amerika da bekar lezbiyenler için çok fonksiyonel ve yararlı app. malum güney amerikalılar sıcak kanlı insanlar hiç oyalanmadan sonuca gidilebiliniyor istendiğinde. kuzey amerika da o kadar yaygın ve kullanışlı değil malesef. malum kuzey amerika kızları..
sanırım sadece iphone'a özel bir lezbiyen programı


arada yükleyip insanlara bakıp tekrar siliyordum. geçenlerde yine sıkıntıdan ölüyor iken dedim sen bu programı yükle. tabii bendeki de şans. bıyıklı bir adamla muhabbet ettim.


biraz sıkıcı bir program. çok az kişi gözüküyor. birinin profiline girdiğinde direk bildirim gidiyor. muhabbet edecek güzel insanlar oluyor elbet. onun dışında çıplak fotoğraflarını atanlar ve gerçek olmayan hesaplar da var çok az da olsa. *her böyle programlarda olduğu gibi
adroid sistemde de var. eski adıyla brenda.
hep aynı yüzler vardır. aylar sonra tekrar yüklesen de ordalardır. bazen kadın profili yaratmış erkekle konuştuğunu anlarsın, çoğu zaman da kimse kimseye yazmaz. değişik, psikopat kişilikli bir uygulama.
yeni ogrendim, hemen indirdim, kim varmis nasil birseymis diye baktim. hornette nasil trans kadinlar varsa bunda da trans erkekler var. ayrica profillerde hornette oldugu gibi, onlar yazmazin, bunlar siktirsin, sunlar gebersin tarzi negatif tonda yazilar yok. genelde herkes kendinin nasil biri oldugundan kisaca bahsetmis. aciklama yazilari yalniz cok kisa, fazla birsey ogrenilmiyor sadece profile karistirarak.
boyle uygulamalari nereden buluyorsunuz arkadaslar. iti var, kopugu var. maazallah kolaniza ilac katarlar.
ispanyolca'da güzel kadın demektir.
dandik bir app. kullanıcı arayüzü iyi olsa da calisma konusunda sıkıntılı. veriyi geç alıyor. insanı krizi sokuyor.
@masterpiece doğru söylüyorsun hep aynı yüzler var. herkes angelina jolie falan arıyor gibi aynı zamanda. ara sıra benimde birileri ile tanıştığım oluyor.