xlarge club

sözde gay bardır efendim. kanmayınız. gay temalı heteroseksüel eğlence merkezidir kendisi.
bolca şovlara ev sahipliği yapan mekan.
eşcinsellerin kendi paraları ile hetero çoğunluğa maymun olacağını ve bu duruma bayılacağını düşünen bir işletmeye sahip boktan mekan.
bkz: xlarge genel duyuru başlığı, www.e-disco.net

radyo boğaziçi isimli kulüp olma mantığını anlayamamış oluşumun dün parti yaptığı mekan. zaten bir mekanda onlar parti yapıyorsa, o mekandançok bir şey beklememek lazım.
klasik tarihi mekan sonu. çok acıklı.
sahip olduğu ününü gaylere ve travestilere borçlu olduğunu unutan işletmeye sahip mekana, hetero oyuncağı olmayı marjinallikle karıştıran eşcinseller gitmeye devam ettikçe asla batmayacak mekan.
yanlız sevgiliyle gidip heteroların önünde öpüşmek çok zevkli * (bkz: aktivizm)
large dan bir beden büyük, ekstra ekstra large dan bir beden küçük.
sanırım on istanbul ile işletmecisi veya sahibi aynı. istanbul'un gözde mekanlarından biri.
sözlük yazarlarından eğlendirmediğini öğrenince x sayısını arttırması gerektiğini düşündüğüm mekandır. göze büyük görünen, işlev mişlev anlamaz; parsayı toplar, eşcinseller de o mekanda ne de güzel hoplar.
genellikle travesti ve feminen eşcinseller ile mahsülünü yeni satmış boran ağa tiplerinin ve umarsızca oryantalle clup dansını birleştirmeyi kendine görev edinmiş hanımefendilerin ağırlıkta olduğu bir mekan. büyüklüğü, sahnesi güzel. locaları kanaatimce pavyondan bozma.çok eğlenemediğim mekanlardan birisi. garsonları pervasız. 35 tl olan viskiden kaç tane içtiğimi hatırlayamıyorum ancak her birine 50 tl ödedim ama para üstünü alamadım. "ağğğbii o da benim olsun be" yakarışından sonra istemeye ben utandım.
gogo boy'larla dolu şovlarını merak ettiğim mekan. ne çok kötülemişler, ne bileyim, bu kadar kötülenmeyi hak etmiyor diye düşünüyorum. hatta elimizde bir tekyön gerçeği varken, bir club daha nasıl olacak ki sorusunu sormadan geçemiyorum. heterolar da giriyor, translar da giriyor. herkese açık. zaten amaç bütünleşmek bir arada olmak değil mi? iş bulamayan bir çok lgbti birey de burada çalışıp para kazanıyor işte. adamlar daha ne yapacaklar?

http://xlargeclub.com.tr/
çalışanlarının büyük kısmı heteroseksuel ve hatta zaman zaman heteroseksist olan mekanda maymunluk görevleri tabi ki lgbt bireylerine verilmiştir. herhangi bir düğün salonu pistinde buranin sahnesindekilerden daha senkronlu ve manalı danslar görebilirsiniz. superfabric, love ve pek çok hetert mekan daha gay friendly ve kaliteli hizmet sunar.
sevdim burayı. garsonumuz da çok ciciş bir hatun. müzikler de muazzam güzel. ayı sözlük olarak bizi sevgiler saygılar içinde karşılamaları da ayrı bi güzeldi.
şu anda homojen derginin kutlandığı muazzam bir kulüptür. müdavimi olmamızın sebebini çalınan müziklerden anlarsınız. evde oturup ağlamayın ha bide uzaktan gelenlere tavsiyem saat 12 de başlamakta eğlence. gelin eğlenelim yaw.
memnuniyetim devam etmekte. işletmecisi ayrı güzel, sosyal medya sorumlusu ayrı güzel, sunucusu ayrı güzel, dansçıları ayrı taş, güvenlikleri ayrı taş. ikramlar iyi. içeride homofobik müşteriler var. tabi bu homofobi sadece bakışlarıyla sınırlı. çünkü mekandaki güvenlik olayı çok sağlam. kavun değil koklayıp seçemez işletme bu müşterileri. 2. sayı için bir röportaj planımız var. bakalım.

(bkz: xlarge club homojen dergi röportajı)
olağan üstü güzellikteki eğlence mekanı.dansçılar,şovlar,korumalar garsonlar ah o garsonlar.hetero mekan olmasına rağmen gayet rahat eğlendik.tabi arada cins bakışlara da maruz kaldık. misilleme olarak erotik hareketlerimizi üst boyutlara taşıdık. eğlenmek için gidilecek mekanlar arasında.ayrıca en güzel özelliği geniş ve içeride sigara içiliyor olması.fiyat konusuna gelirsek gey klüplere göre az fazla.arada 10-20 tl oynuyor.kümes gibi mekanlara o kadar para vereceğinize burda geniş geniş eğlenebilirsiniz.
fiyatları uygun, çalışanlar sıcak ve samimiler. içerinin atmosferi de gayet avrupai.

showlar başarılı, müziklerin uyumu ve akışları süper, mekânın büyüklüğünden dolayı gürültüsüz bile denilebilir. sanırım yeni mekânım oldu diyebilirim.
  • /
  • 2