yakışıklı erkeklerle genelde metroda karşılaşmak

başlıkta bahsi geçen durumu sürekli yaşamamdan mütevellit tesadüf olmadığını düşündüğümdür.
ayy vala metroda, spor salonunda, her yerde karşılaşıyorum içim gidiyor lakin, bir şey olduğu yok. hatta bugün bir tanesini feci kestim. çok tatlıydı çocuk napim alamadım gözlerimi üstünden. baştan aşağı süzdüm de süzdüm. ama gel gör ki yok olmuyor işte. napacan, bakmayacan mı...
öf antalya'da metro yok ki. var da küçücük bi şey. metro demeye insanın dili varmıyor. bu kadar mı şanssız olur bir insan ya.
bence genelde metroda çevremize bakmak veya kitap okumaktan başka bir seçeneğimiz olmadığından ve genelde kitap da okumadığımızdan sanıyorum ki sadece yakışıklıları daha çok fark etme durumudur. yoksa o insanlar her yerde gibi geliyo bana
metrekare başına düşen insan sayısı en fazla olan yer metro olduğu için pekte şaşırtmayan durum.
bak ben bu başlığa ikinci sefer yazıyorum. yalnız hakikaten gördüklerimin haddi hesabı yok. hem de aksaray gibi bir muhitte. adamın sakalları bıyıkları, giyimi kuşamı, tipi lan her şeyi mi güzel olur bir adamın. resmen moda sayfalarından fırlamış gibiydi ve resmen dibim düştü. ah ahhh nerde şöyle güzelim adamlar bizi de bulsalar ya. her kim sahip oluyorsa o adama göz hakkımı helal etmiyorum.
bunca yıl metro kullandım. 1-2 yi geçmez. metrodaki insanlar genelde yorgun argın işlerinden çıkan insanlar. öyle olunca da yakışıklı bile olsa tipi kaymış oluyor insanların. ben hep yaşlı teyzelere ve dedelere denk geliyorum aynı 17 numara otobüs gibi :)
yakışıklı da olsa- arabaları bakımda değilse, avrupalı kafayla bilinçli olarak toplu taşıma tercih etmiyorsa- zengin olmadığından tek duraklık bir ilişki tercih edilebilir.
aklı başında bir kişiyle karşılaşmaktır.