yalnız yaşayan gay

içinde bulunduğum durumdur ama gerçekten hayatınızda biri de yoksa işte o zaman tam anlamıyla yalnızsınızdır
evi her ortama müsaittir. rahattır özgürdür bir nevi. ilişkileri iyiyse çevresinde her etkinlik onun evinde olur. koli kesmek isteyen evi olmayanların bir numaralı dostudur. kötü bir yanı yoktur yani benim başıma gelmedi en azından.
yalnizligin guzel sesinde huzur bulandir.
kimsesizlikten dolayı yalnız yaşamıyorsa güzeldir bir yerde. bence en büyük artısı kendine özel ev alanı olmasının verdiği mutluluktur. daha sonra da daha özgür bir cinsel hayat, aşk hayatıdır.
büyük ihtimalle üniversitenin ikinci senesi dahil olacağım sınıf.
3 kategoride incelenebilir.

1. kategori: gevşek tür.
mahalle kültürüne adapte olabilmiş olanlari, mahallenin kadınlarına adeta bir evlat, diğer komşuları cekistirebilecekleri bir kafa dengi olabilecek insan türüdür. evlat olsa bu kadar sevilir hissiyatı yaratan her mahalleye bir tane lazım alışılagelmişin dışındaki mahalle delikanlısı. semt tercihleri 1 gün görülmese öldü endişesi ile kapisinin çilingir ile açılacağı mahallelerdir.genelde öldükleri 1 saat ila 1 gün içinde belli olur.

2. kategori: snob tür
onlar ulasilmazi oynar, gelen olursa kapıyı yarım aralar, komşuluk etmez yiyecek getiren komşulardan bir şey almaz çok samimi olmazlar. o kapının tam açılacak olursa 1. kategoriye düşeceklerini bilirler. semt tercihleri ölse haberi cesedinin kokusundan ortaya çıkacak mahallelerdir. genelde öldükleri 1 ila 2 hafta içinde belli olur.

3. kategori: reel tür
gerektiği kadar samimi olup gerektiği kadar ilişki kurarlar... selamlasir, ayak üstü her konuda konuşulabilir fakat ev oturması şeklinde komşuluk etmezler. insanı ilişkileri gereken ölçüde gelişmiştir. densizlik ve özel hayat sorularını cevaplamazlar. evi beğendikleri ve rahat ettikleri sürece istedikleri her semtte oturabilirler. genelde öldükleri 2 ila 3 gün içinde belli olur.
pasifse eine beni davet etmemiş se bildiğim beddualar arasında siksiz kalır dediğim dir :)
4 yıldır deneyimlediğim durumdur.
avantajları kadar dezavantajları da vardır.

mesela bu kişilerin seks hayatı tahmin edildiği kadar renkli değildir. tanımadığın birini evine davet etmek hiç de kolay değildir.
hasta olduklarında bir tas çorbaya muhtaç olurlar.
temizlik, yemek, çamaşır gibi durumlara iş hayatı da eklenince illallah dedirtir.


güzel yanları da vardır tabi.
ayda, yılda bir hoşlarına giden bi adam olduğunda eve davet edebilirler.
kimseye hesap verme zorunda değillerdir. istedikleri gibi girip çıkabilirler.
uygulamalarda #yervar etiketiyle bulundukları bölgede popüler olurlar ve yazanları çok olur.
değişik fanteziler deneyebilirler (grup vs).

ileride editlerim.
yalnız yaşamanın bağımlılık yapıcı bir etkisi olduğuna inanirim sözlük. o kadar alışıyorsun ki evine gelen insanlar dört beş saatten fazla kalsın istemiyorsun. veya başka bi yere gittiğinde çok uzun süreleri orada geçirmek istemiyorsun. yanlış anlaşılmasın asosyal bi adam değilim ama kendimle daha mutlu bi adam olduğuma da eminim.
yalniz yasamaya basladigim ilk gun kendime internetten jockstrap ve tanga siparis edecegim, hayattan beklentilerimin ne kadar dusuk oldugunu bu cumle ile gosterdim sanirim.
gelen misafirlerin önce gözünün icine sonra ayaklarının dibine bakiyorum hadi bi an önce gidin de rutin işlerime geri döneyim diye. fakat yatılı kalan misafirlere de alışıyorum gittiklerinde özlüyorum. birkac güne o da geçip gidiyor. böyle bi kısır döngü.
benimdir, benden mutlusu yoktur, en çok şükrettiğimdir
#421946
nakharin entrisine bakıp cesedimin kaç günde bulunabileceğini hesaplıyorum jdfskl
bugün gidip yakın bir arkadaşıma evimin anahtarını bırakıcam.
yalnızlık göreceli bir kavram, nasıl baktığınız önemli. yalnız olduğunu iddia eden lakin yalnızlığın nasıl bir duygu yada nasıl bir his olduğunu bilmeyen ler var. sonuca bakacak olursak eğer; türkiye’de tüm gaylerin yada bir çoğunun sonu yalnız yaşam, kalabalıkta olsa yalnız kalırlar genelde.
  • /
  • 3