yaşlı eşcinsel

60 yaşını geçmiş eşcinseldir. resmen geçmiştir artık.

bir hamamda görmüştüm ve üzülmeme sebep olmuştu. kimse yüzüne bakmıyordu. eğer yaşarsam ben ne halde olurum bilmiyorum ama şimdiden düşünmüyor değilim ''o yaşta nasıl koli bulurum'' diye. *
ilerde böyle olup şimdiden de yalnız olursam diye korktuğumdur, bu noktada önümüzde 2 seçenek var gibi : 1- yaşlanmayın. 2- yaşlanacaksanız da sporu, bakımı elden bırakmayın, güzel yaşlanın.

yoksa çook zor
göz açıp kapayıncaya kadar 20-30 yıl geçtiği göz önünde bulundurulursa, bir göz açıp kapamayla daha içine bulunulacak durumdur. biz ideallerimizi kafamızda sıralayana, istediğimiz yaşamın peşinde koşana kadar zamanın bir çırpıda geçmesidir. yalnızlık muhtemel getirisidir.
otobüste yaşlılara yer vermenin kutsallığı gibi bence gençler ara sıra da sevabına yaşlılara "ver"sinler!
bekar olanları içimi acıtır. bir umutla gece klüplerine partilere gidip bütün gece yalnız otururlar. bunu görmek bile içimi burkar sonum böyle olmasın diye dua ederim.
"olgun" kisvesi altında çekici gelen er kişisi. lakin george clooney edasında kırlaşan saçlara sahip olanlar seksilikten çok uzak, adeta hulusi kentmen'e yakınsıyorlar.
gelecekte ki halim, huysuz 2 kedisi olan sevimsiz bi ihtiyar olup kalıcam.
balamoz da denir. aşama şu şekildedir: manti-laço-balamoz.


yaşlanacak zaman bulduğu için kimine göre şanslı, kimine göre şanssız * olan eşcinsel dattebayo.
hepimiz yaşlanacağız bro'lar.
mühim olan istekli olmak.
şuanda 60+ olan eşcinsellere üzülüyorum. en güzel yıllarında belki de en büyük içsel yalnızlığı hissettiler. 40 sene öncesini bir düşünsenize. nasıl tanışacaksınız, nasıl bir araya geleceksiniz, hele ki istanbulda değilseniz çok zor.

ortam müsait iken de bu sefer ellerinden giden gençlikleri ve güzellikleri ile varlık içinde yokluk yaşayabiliyorlar. üzücü bi durum.
gzone dergisinde bazı yaşlı eşcinseller biz genç eşcinselere tavsiyeler vermiş.
http://gzone.com.tr/ozel-dosya-yasli-esc...