yatakta kahvaltı

aldığı son moda yatak çarşafı kirlenmesin diye düşünen pek kaliteli gaylerin, ben getirmem bana getirilsin diye düşündüğü romantik kahvaltı. aslında nescafe gibi yeniden seks yapma isteğinin ateşleyicisidir.
hasta olmuş partnere bir jest niteliği taşıyabilir.
hiç yaşamadığımdır. bir sabah örneğini görmek istediğim, tecrübe etmek istediğimdir. size yapılıyorsa eğer düşünüldüğünüzü gösterir.
mutfak tezgahında seks neyse yatakta kahvaltıda o
bide niye kahvaltı, kuru + pilav da olabilir sonra sevgilinize esnaf lokantası aşçısi gibi davranıp azarlayabilir ve gönlünü almak için seks yapılabilir
beahhh.. saçmalık . kalk elini yüzünü yıka olmadı heryerini yıka. tuvalete git işe sıç ne bilim. dişlerini fırçala. efendi efendi kahvaltını yap. hem o tepsiye sığacak miktardaki kahvaltılık hangi ayıya yetecek ki. döverim getirmeyin kahvaltı. ben hazırlar yirim.
elimi yüzümü yıkamamışım, dişimi fırçalamamışım, duşumu almamışım, kendi kendimden zehirlenmekteyim o an itibariyle... " ben sipariş etmedim " deme ihtimalim çok yüksektir, sabahın o ilk saatinde adımı hatırlamam ben, nüfüs cuzdanım hep yanımdadır önce ona bakarım...
yiyecekler dökülmesin, bi şeyler akmasın diye iki büklüm eğilmek zorunda kalınması bir yana yatağa bir dolu ekmek kırıntısı, bal akıntısı vs. dağılmasına yol açan eylem. ayrıca o yatakta seviştin büyük ihtimalle, nimet yani günah. gereksizdir bence. partner tarafından romantik jest gibi görünür ama yatakta rahat rahat yenmez bile. masaya kursa kahvaltı sofrasını daha makbule geçer.
"kahvaltımı yatağıma getiren biri olsa keşke hayatımda" der durur insanlar.

bazıları da var cidden ne şanslılar, yatağa kahvaltı getirenleri var en azından...

http://img393.imageshack.us/img393/7339/n517656835301039178km3.jpg
yatağa kırıntı dökülürse cinler gelir düşüncesindeki sevgiliyle mümkün olmayan romantik olay.
gerdek gecesi sabahının değişmez seremonisi.
bir keresinde bi kolim getirmişti yatağa uyandırdı falan böyle özel tepsilerde taze sıkılmış portakal suları falan. yatakta kahvaltı mı görmüşüz biz. annem tost bile yememe izin vermez. neymiş yok gece ağırlık basarmış cinler kırıntılara gelirmiş. çatır çatır da yedim hiç de bişey olmadı. ama güzel birşey hani bi yarım saatliğine kendimi hint prensi gibi hissettim.
sabah yatakta kahvaltı ettiğiniz günün gecesi yatağa girdiğinizde oranıza buranıza batan ekmek kırıntıları ve çarşafa bulaşan bal romantizmi öldürür.
gay ılişkide genelde uykusu ağır olmayanın diğerini izlemekten sıkılıp, 'yatakta tatmin ettim, bide yemek yedirsem kulum kölem olur' güdüsüyle koyulduğu iştir. sonuç mu? yemek yenmez, tekrar sevişilir. çay da soğur, yumurtalı sucukda... *
nasıl yapılabileceğini anlayamadığım aşırı romantik ve düşünceli bir hareket. * * * *
hijyenik olmayan kahvaltıdır.

treyeğı, bal, döl, reçel, kondom, ekmek , peçete (kendinden desenli), hoş değil yani...
olmaması gereken fantezidir. yatağa dökülür üstüne yatarsanız günah olur. *
her seferinde aklıma şu karikatürün gelmesiyle bende hiçbir romantizm uyandırmayan olay.*

http://www.karikatur.in/2013/02/yatakta-...
param olsa "yatak" diye bir kahvaltı salonu açardım.böylece insanlar güzel güzel yatakta kahvaltı yapabilirdi. eheh ticari zekama sağlık.
  • /
  • 2