yazarların yatmak istediği kişilerin meslekleri

polis, sivil polis, özel güvenlik, çevik kuvvet, kıdemli üstçavuş, asteğmen, kesinlikle yüzbaşı favorim. evet güvenlik gücü zaafım var.
#378752 no'lu entryde gayet güzel açıklamış arkadaşım.
bir rütbeli asker ve bir sivil polisle yatmışlığım olduğu için de ayrıca gururluyum. asfadsfadf. bu nasıl bir gururdur yaa ölücem gururdan adsfadsfdafs.
ölü yıkayıcı
fakat şunlar da olabilir ;
(bkz:heykeltıraş)
(bkz:ressam)
sinirbilimci
kuantum fizikçisi
ordinaryüs *
matematik profesörü
ulan biriniz de yüksek enerji astrofizikçisi dememiş..

benim için sözlük bitmiştir
sporcu bir sevgilim olmuştu ve çok güzel masaj yapıyordu. birbirimize masaj seansları yapıyorduk. hem fit bir vücuda dokunmak güzeldi hem de anatomi bilen birinin size masaj yapması. bence çok ideal bir sevgili.
lise çağlarında öğretmen ya da okul müdürünü düşününce bile içim kıpır kıpır olurdu. o zamanlar öğretmen algısı çok farklıydı. arada mesafe vardı. öğretmenin biri küfürlü bi söz kullandı mi inanamiyorduk, aklımda defalarca tekrarlardim nasıl bunu dedi diye. şimdi biraz daha farklı. hala da uni proflarindan yatmak istediğim var ama sadece tipim oldukları için. yoksa prof olduklarından değil.
ünlü olarak tek birlikte olmak istediğim biri var o da aktör
badem bıyıklı bir politikacı.
fizikçi veya matematikçi bir bilim insanı. sabaha kadar formüller üzerinde çalışırız birlikte. kuramsal fizikçi olursa tadından yenmez
(bkz:türkçe öğretmeni) adınıda söylemeyeyim artık.
nalbant, telkâri ustası, arzuhalci en bi en istediğim ayı oynatıcısı(çocukluğumda varoş mahalleme çok sık gelirdi bu meslek erbabı kişiler) atarlı semtin giderli çocuklarına selam iderem.
masôr, yönetici veya akademisyen. ama görmeden diğerlerine de olmaz diyemem *
beden eğitimi öğretmenleri gözüme hep seksi gelmiştir
fitness antrenörü, dövüşcü, basketbolcu
ha birde veterineri unuttum böylece köpeğimin aşılarını bedavaya getirirdim.
bir cerrah ile yatmak isterdim.
  • /
  • 3