yeni sevgiliye rağmen eski sevgiliyle irtibatı kesmeyen insan

azla yetinmeyen, ''bari bir kenarda dursun günün birinde lazım olur'' düşüncesini taşıyan ağzı burnu kırılasıca, dişleri eline verilesice insan tipidir. uzak olsun.
bir diğer söylemle stepnecidir.
*
ve bir ekleme: ağzına kürekle vurulasıdır!

güncelleme:başlık sahibi arkadaşın girdiği ilk entry silinince başlık ve dolayısıyla ihale bana mı kalmış oldu? nedir?
yaşanmış bir ilişkinin sonrasında düşman olmak gerekmez. bir çok şey paylaşılmıştır sonuç itibariyle. bu tripler terk edilen tripleridir. kıskançlıkları sebebiyle sürekli sevgilisini bunaltan tripleri. millet açık ilişki yaşıyor, sevgilisiyle grup yapıyor, siz hangi kafadasınız ! * eski sevgiliyle zaman zaman oturup konuşmanın sohbet etmenin kimseye zararı yoktur. günümüzde gördüğüm sevgililik zaten seksten ibaret, seks bitti diye arkadaşta mı kalmayacak insanlar.

ha birde;

(bkz: kadına ibneye orospuya küfretme)
geçiş evresi genel sorunlarından biri, hele ki yeni sevgili için yeterince beklenmediyse eski ile irtibat bilfiil olmasa bile devam edebiliyor. "o olsa şöyle yapardı, böyle söylerdi'' gibi. ve yeni bir birey olduğunu kabullenmek için bir zaman dilimi şart. sen de 1 yıl ben diyeyim 1 yıl.
belki sosyal arkadaş olarak kalır da insan ya eski sevgilisi hâla onun peşindeyse? aha o zaman ikisini üstüste koyup kürek sapıyla dürtmek gerekir. sonrada küreğin diğer ucuyla yüzleri düzleştirilebilir. bu tür sevgililer terkedilip ardından da bir odaya kapatılarak stres atmak için gelip gidip dövülecek insanlardır.
eski beraberliğin * ile olan sosyal ilişkin zaman içinde şekil değiştirip, yeni bir boyuta taşındıysa, yeni beraberliğin için arıza teşkil etmemesi gereken durumdur.
kimine göre ''arkdşlr olablr ;;););)'' kimine göre ise ''olmaz aq olamaz o-la-maz''
işin özü kıskanmak ya da kısmamak beyler.
neden konuşuyorsun sorusuna verdikleri cevap ben kimseyle küs kalamam olacaktır.
insan sever hani sizin hepinizin biosunda yazan hümanist olan, eski sevgili ile illa kanlı bıçaklı olmak kuralını göğsünü gere gere çiğneyen lub101 lubunyalığa giriş dersinde verilen dogmatik tüm kalıplara karşı gelen arkadaşımız istediği kadar yeni sevgili yapsa da eski sevgililerini bir dost, bir arkadaş olarak hayatında tutabilmeli
düşman olmaz eski sevgiliden ama iltibati kasmemek hala bi seyler hiss ediyor olmak demekdir ..
hım. iki yabancı gibi olmaktansa konuşup uzlaşılabilinirse arkadaş kalabilmeyi çabalayan insan.
medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar.
iliskilerini kiskanclik ve drama uzerine kurmayi ilke edinmis, eski sevgili sifatini duymaya dahi tahammulu olmayan, insanlarin gecmislerine saygi gostermeyi bilmeyen kisilerce elestirilen insan.
eski sevgiliden arkadaşa da inanmayan bir insan olarak katiyen, katiyen karşıyımdır. yani tabii ki de diktatör bir sevgili değilimdir fakat benim için yanlış bir şey. zamanında sevdiği, aşkından öldüğü, seviştiği bilmem ne yaptığı insan ile utanmadan bir de sevgilisi varken konuşacak!
yok canım. almayayım ben.
bence kesmelidir.benim sevgilim olsa izin vermem ex sevgilisiyle görüşmesine.ben de görüşmem zaten.
belli süre sonra (bkz: yeni sevgiliyi bırakıp eski sevgiliye dönen insan) moduna geçeceğinden * eski sevgilim sıfat tamlamasını bir cümle içinde dolaylayan birine denk geldiğiniz an ordan kaçın hatta bulunduğunuz ortamı terk edin.
gelen bir sms, önceden yaşanmış bir olay ya da sadece ismini zikretmek suretiyle eski sevgiliyi zamanlı zamansız hortlatan tiptir. bitmemiş şeyler olduğu kendisine hatırlatıldığında "yok canım o eskide kaldı, yüzünü şeytan görsün" tribi ile daha da çekilmez hale gelebilir.

güvenme noktasında tüm umutları yabana atan, tam olarak bitebilmiş olmama noktasında kişiyi arada bırakan; her ucu boklu değnek minvalinde; belirsizlik ve mutsuzluk kapanı gibidir.
eskiden üç-dört posta görüştüğüm fuck buddy'm eski sevgilisiyle yaptığı kavgaları anlatırken bu tarz bir şeyden bahsetmişti. yok adam eski sevgililerini kıskanıyormuş da yok yılların muhabbetini bir kereden kesip atamazmış da.

valla ne derse kötü kızın yanındaki yancı gibi he he he haklısın, çok ayıp etmiş dedim ama eski sevgilisi sonuna kadar haklıydı. boşaldıktan sonra da neden çok büyük kavga ettiklerini anlatmıştı, adam ınstagram profilini herkese açık yapmış. kafalar çok değişik.
en özel zamanlarını paylaştığın adamla yakın ilişki kurmak, hiç tanımadığın, hiçbir şey paylaşmadığın insanla yakın ilişki kurmaktan daha yeğdir. ne yapacağını, neye ne tepki vereceğini bilirsin. sınırları vardır ve ilişki oldukça düzeylidir.
konu sevgilime geldiğinde de hiç bir şekilde sorun etmem. gönlü kayıp bir şey yapacaksa kapı açıktır. gidebilir. zira birini sevebilmem için öncelikle bana saygı duyması gerekir. saygı duyan birinin de başka birini arzulasa dahi bunu fiile dökmesi imkansızdır.