yıldız tilbe

abartmıyorum inanılmaz seviyorum şarkılarını sesini dansini o yaşadığı kafayı..kimsenin fani degilimdir sadece takip ederim o kadar ! ama yıldız tilbe deyince kala kaliyorum .. rihanna madonna icin de
sen ne güzel kadınsın be! öz ablam olsun çok isterdim ama sadece yıldız olsun. kafası güzel, bazen deli dolu bazen de mantığıyla herkese kendini ifade eden biri. canımsın yıldız abla, sen çok yaşa.
benim gibi romantizm in r sinden anlamayan biri bile " sana kalbim geçti.. amaaaaan gerisi versem almam almammm " derken " almam " kelimesindeki. -m bitmeden rakı kadehini firlatasim geliyor. sonra kendime kendine reyiss agir otur batman götur deyip hanımefendi (!) kimligimi koruyorum . bir de ( kesinlikle tavsiye etmiyorum ) kafan güzelken saat gece yarısını geçince sokağa çıkıp gaza koklerken bastan yıldız tilbe dinlemenin keyfi mi anlatilmaz yaşanır...
dün gece pek çok haber sitesinin twitter hesabından intihar ettiği haberleri ile gündem oluşturmuş, sonrasında hepsine ateş püskürmüştür orası ayrı
https://twitter.com/YildizzTilbee/status...
o ses türkiye jurisi olmuş tatlış insan. bu sezon da yıldız için izleriz artık programı. ağzından her an farklı bir şeyler çıkacak gibi hissettiriyor bana.
saykodelik bir beyine sahip olduğunu düşündüğüm ve çok ama çok sevdiğim insan. bir insan sanatını her haliyle mükemmel yapabilir mi? yazmak,okumak birde insanlara karşı anlaşılmaz olmayı bi taraflarına takmayıp bir o kadarda anlaşılır olmaya çalışmak. ne denir ki dinlerken ciğerimiz sökülüyor.
şunu da şöyle bırakayım;
o ses türkiye'de daha henüz 2. haftada gökhan ile kapışmışlar. konu ırkçısın, değilsin kavgası. çekimler iptal edilmiş, seyirciler salondan çıkartılmış falan. haberin detayları şurada;

http://www.haber7.com/unlulerin-dunyasi/...
sırtına semer vurulması gereken bir semersizin miş miş de mış mış tarzı bir haberi. ortada ne video var ne görgü tanığı.

kadın yabancı dil bilmediği için yabancı yarışmacı istemiyor. buna ırkçılık diyen kişi de semersiz semercioğlu işte. ne beklersinki!!!
türkiye’ye gelmiş en nefis kadınlardan birisi.
yalnız çiçek adlı şarkısı çok güzel.
ardından yıkılmam unuturum
yalan aşkından büyük gururum
yazarım hasretini de tarihe
soyunur yine aşka ruhum

şu sıralar twitterda "evrim teorisi" ile ilgili engin bilgilerini paylaşan şarkıcı. baya bir linç yedi ama "beni kimse pezevenklerin elinden almadı" diye ibrahim tatlısesin dediklerini inkar ettiği tavrıyla, yediği linçlere cevap veriyor hala. yazık.
evrime takmış durumdadır. siz maymundan gelmiş olabilirsiniz ama ben çamurdan yaratıldım diyor. kusursuz olduğunu idda ediyor. her neyse, sana değer, diye bi şarkısı var o güzel.
her soluğunda baştan ayağa
çek beni içine orda kalayım
zaten aşklar hep yalan dolan
sonu hep sızı hüsran
geriye kalan ardından
yalnızlık olsa da sana değer
tahsilsizlikten sebep değil dar zihniyetten sebep hep sığ kalmış,yoz,berbat bir ses müzik algısı sahibi arabesk kişilik.
eski damar şarkılardan yazmıyo artık ablamız
twitterdaki trolllerin tongasina düşmekte bir bayandır... evet kadın kelimesini bilerek kullanmadım...
  • /
  • 5