yobaz ibne

inandığı değerlere(!) insanlardan daha fazla değer veren ibnedir.biri dini kullanarak yobazlık eder diğeri dinsizliği kullanarak. ikisi de*.
tuhaflar ya. erkeğe verip kadının saçını görmemeye çalışan ibnedir. lan biz görsek nolur
öncelikle yobaz tanımını netleştirmek lazım dedirten başlıktır. mesela ben altı yıl boyunca namaz kılıp oruç tutan bir kadınla birlikteydim. hatta bir dönem başıörtülü bir kadınla birlikteydim ve bir zararını da görmedim. kaldı ki ben de prensip olarak alkol kullanmam, tek gecelik ilişki yaşamam, faiz yemem. tüm bunlar beni de yobaz yapan ayrıntılar olabilir, emin olamıyorum.
(bkz: yobaz)
(bkz: yobaz sevici)
her dindar yobaz değildir. bu görmezden gelinmemesi gereken bir gerçektir. bunu kafamızın bir köşesine yazalım önce. peki bir insanın hem dindar hem eşcinsel olması çelişkili bir durum mudur? çelişkili de diyebiliriz çelişmez de diyebiliriz. bunun bir önemi yok, insanların yaptığı çoğu şey inandığı çoğu şeyle çelişebilir. insan denilen şey kalp ve beyin gibi iki tezat şeyi bünyesinde barındıran bir yaratıktır sonuçta. kaldı ki dinle çelişmek için eşcinsel olmak şart değil. heteroseksüeller de inandıkları dinle çelişebilir (evlilik öncesi ilişkinin haram olması, mastürbasyonun haram olması vs.)

gel gelelim, yobaz olmak apayrı bir durumdur ve her dindara atfedilemeyecek kadar vahşi bir kavramdır. halk arasında dinci ve şakirt olarak da bilinen bu grup inançlarını dikte etme eğilimi gösterirler ve kapalı kapılar ardında inançlarını en çok ihlal edenler de onlardır yine. nefretler yıkanmış kalpleri empati, vicdan, özgürlük gibi güzel şeyleri barındırmaz. midenizi bulandırmaları için eşcinsel olmaları gerekmez. ha ama eşcinsellerse daha bir mide bulandırıcı olurlar. kendileriyle bu kadar çeliştikleri için değil, eşcinselliğin bile kaplerine vicdan ve empati tohumu ekemeyecek kadar kirlenmiş oldukları için.
öteki yapan başlıktır. iki kat ötekidir. hem geydir hem de yobazdır.
iki namaz kıl , iki oruç tut yobazsın ama bunları yapma aydınsın çok daha üstünsün "bunlar"a göre. etiketlemeyi sever bizimkiler. hep savunuyorum hep savunacağım. özgürlük diye yırtınanlar acaba neden bir o kadar saygısızlar?
ismi lazım değil kendisi gibi , şöyle buyurmuşlar ; eşcinseller allah adını bolca kullanıp mümin olma niyetindeler sebebi de daha günahkar olmaları olabilirmiş. * * *
heteroseksüeller daha az günahkar. biseksüeller orta kıvamda yavrum. hele sen cennetten gelen bir melek.
"bunlar" a göre inanan herkes yobaz , şakirt. ateizmi marjinallik gören zihniyetin söylediği söz. kendilerine giren çıkan neyse artık.