yüz atmadan buluşmak

karşınıza ne çıkacağını bilemezsiniz. heyecanlı bir eylemdir. genellikle eşcinseller arasında yaygındır. güvenlik amacıyla yapılması kendi içinde paradoksu da barındırıyor. tabi ben sadece erkeklerle değil bazı kızlarla da böyle buluştum. işin heyecan tarafındayım çünkü.
kendini sergilemeyen guzel mi varmis? sakin yapmayin zaman kaybi.
bir iki kere başıma gelen hadise. bir avm’de otururken hornet telefonumu titretti. biraz konuştuk. çok yakındaydı, buluşmak istedi. fotoğraf atmak istemedi. ben de “iyi gel kahve ısmarla o zaman” dedim. sohbet edip ayrıldık. güzeldi.

hep bir beklenti içinde olmak çok yorucu bana göre. bazen görmeden de buluşup beğenmesek de bir şeyler paylaşmamız gerekiyor bence.
ben seviyorum ya sürpriz yumurta gibi. çoğu zaman buluştuğuma pişman olsam bile çok değerli insanlarla da tanışmışımdır bu şekilde.
hem bunu eleştiriyorsunuz ama daha beteri xx atmadan bile buluşanlar var.
pazardan mal seçer gibi “partner” bulmayı ilke edinmiş, nickname’inde “patlıcan-şeftali-alev” emojisi kullanan dahiyane canlının yapmaktan çekineceği eylemdir.

bu gruptaki insanların cinsel hayata bakışı, çiftleşme ritüelinde tüylerini sergileyip partnerini etkilemeye çalışan tavus kuşu ile aynı ilkellik seviyesindedir. çoğu zaman insan denilen türün hayvanlarla birçok noktada eş değer olduğuna inansam da, bu kadar bariz bir gösteriden etkilenen insanları zayıf ve iradesiz buluyorum.
eğer tek gecelik bir ilişki düşünüyorsanız. gayet güzel gerçi bunu yapan insanlar genelde yakışıklıymış güzelmiş yada değilmiş'e pek takılmayanlardır. denenmeli
alet boyu, kalça kıvrımı, kas, kıl oranı gibi daha önemli kriterlerin olduğu bir zamanda yatakta yüz yüze, gözlerinin içine bakarak sevişen kaç kişi kaldı ki?
vaktim o kadar boş değil.yani bok da çıkabilir veya sen karşındaki için bok olabilirsin.insanların zamanından çalmayın.hoşunuza giden birisiyle buluşmak varken bu riske neden gireyim ?
yapılmaması gereken olaydır. mesele çirkinlik, güzellik meselesinden ziyade insanların bakışlarıdır. hasta giibi bakan insanlardan uzak durabilmek anlamında aslında önemli bir detaydır fotoğraf. ben mi? ben ruh hastası pis bakışlı birine önyargılı olmayayım diye hayatıma soktum. sonuç; çok şükür kurtuldum.
kumar oynamaktır. genel itibariyle birinin katil sapık olup olmadığını yüzünden anlıyorum. buluşmam.