31 çekerken anneye yakalanmak

özellikle ergen dönemlerinde erkeklerin başına gelen en dramatik olay.
ilk 31 olaylarına başladığımda o zamanlar bilgisayarım yok mahallede abilerin verdiği porno dergilerden takılıyoruz.bi akşam bu dergilerden birini aldım.neyse tuvalete girdim işimi gördüm sonra da çamaşır makinesinin altına sakladım dergiyi.sabah annemler uyurken giricem banyoya dergiyi çıkarıp saklıyacam.bir de ne göreyim annem benden önce kalkıp banyoyu yıkamış.benim dergilerin sayfaları da suyun etkisiyle bir bir çıkmışlar dışarı yüzüyorlar.tabi bende bir telaş.sonra annemle olan diyaloğumuz
-oglum bunlar ne?
-mmm şey anne
-utanmıyor musun sen bunlara bakmaya daha yaşın kaç?
-tamam anne pardon
-yürü git gözüm görmesin seni
sonraki 2 3 ay boyunca annemle hep birbirimizden gözlerimizi kaçırdık.
çok şükür olmadı. yani benim bildiğim olmadı. ama anneler her şeyi bilir.
lise 1 de tv de film izlerken yakalanmıştım, tek kelime bile etmedi ve normal bir şekilde davrandı bana. takdir etmiştim.
orta okul yıllarında benimde başıma gelmişti. arkadaşımdan arakladığım bir dergiyi çalışma masasına koyup, eşortmanımı sıyırıp işe koyulmuştum. tam o sırada annem odama girdi. bende olayın şoku sebebiyle dondum kaldım. sonra annem kapıyı kapattı ve --dersin bitince salona gel meyva kestim-- dedi. bense o ara arafta kalakalmıştım. ardından toparlanıp hemen yatağa yatıp uyumuştum. anlamamış olmasına imkan vermiyorum ama bu gibi durumları görmezden gelmesini, halden anlamasını da her zaman takdir etmişimdir. sanırım bu konuda anneme çekmişim. allah başımızdan eksik etmesin.
allaha şükür kimseye yakalanmadım bugüne kadar ve olmasında dediğim durum.
ajdar'ın şahdamar klibini izlerken anneye yakalanmaktan daha iyidir.
bir noktada çok koyar ama zamanla atlatılır. daha beteri sonrasında periyodik olarak ablaya ve babaya yakalanmaktır.
(bkz: utanmak)ergenliğin verdiği salaklıkla, hiç yakalanmadığını sanırsın ama 31 çektiğin oda buram buram meni kokmaktadır aslında ve sen bunun henüz farkında olmadığın yaşlardasındır. * *
deliğe bir şeyler sokarken yakalanmaktan kat be kat iyi olan durumdur.
kapı açılır açılmaz;
okuyom ben ya denilerek karşı tarafın afallaması sağlanıp bertaraf edilebilir.
acı acı çok acı ve utanç verici bir olay
yakalanma anında anne ile 10 saniye boş boş bakma eylemi gerçeklesir. iğrenç bir durumdur anne odayı terk ettiği zaman oğlum erkek oldu diye sevinmiştir. ama oğlunun bakkal osman amcayı hayal edip, nirvananın doruklarına çıktığından habersizdir
yakalanmadığım ama arkadaşımı yakaladığım olaydır
çalışan ailenin evladı olarak, evde grup seks ve toplu 31 gibi olaylara karışmış, lakin alnının akıyla yaşamına devam etmiş biriyim.
allah korusun. kötü durum.
google üzerinden yapılan aramalarda en çok ziyaret edilen başlıklardan biri. sanırım bir çok kişinin başına geliyor. merak etmeyin ikinci kez yakalanmayacaksınız, anneniz artık büyüdüğünüzün farkı vardı. şimdiki level yatağa birini attığınızdaki yakalanma anı.
birebir yakalanmak değil... sistemli bir utandırma operasyonu.

duştan çıkınca, banyoyu temizlemek için giren annemin çığlığı; bu ne be!?! bari bir su dok buralara... yakında kurbağalar vıraklayacak. yeteeeer!

bir sonraki sefere bal dök yala bırakılan banyo. bu da böyle bir anımdır.
bende olmadı bu, ama bir keresinde pc başında attırırken, fazla mı dolmuşum nolmuş bilmiyorum da, bi anda fırladı benimkiler. koltuğa da geldi bayağı. ben yakalanmamak için, gece gece hiçbir işim yokmuş gibi oturup koltuğu köpüklemiştim.
şu anıları okudum da yerinize bi de ben utandım valla. delilleri dikkatlice yok edip olay mahalini terk ediyordum şimdiye kadar çok şükür yakalanmadım. öyle bi şey başıma gelseydi özgüvenim düşüp cinsel problem olarak bana el sallardı kesin.
  • /
  • 2