aleyna tilki

zeki müren'den sonra türkiye'nin en büyük sanatçısıdır.
ilk çıktığında aleyna tilki diye popçu adı olur mu diye dalga geçmiş burun kıvırmıştım. hiç tarzım değil ama bence gelecek vaat ediyor, piyasada star olmak için gereken her şeye sahip, sarı saçlarsa sarı saçlar, sahne aurasıysa sahne aurası, kolay ezberlenebilir popidik şarkıysa popidik şarkı, polemikse polemik, büyük laflarsa büyük laflar, sesi de fena değil, bundan sonraki şarkılarını da böyle seçip adımlarını hamlelerini düzgün atarsa, bir de iyi bir pr'la çalışırsa yolu uzun geliyor. gesi bağları türküsünü çok güzel söylemişti yarışmada. tarkan'ın bile playback yaptığı pantene gecesinde 4 farklı türde şarkıyı potburi şeklinde canlı söyleme cesaretini takdir ettim.
altın kelebek ödül töreninde kötü sesine rağmen canlı performans yapmıştı hem de tarkan, muazzez abacı gibi dev isimlerin playback yaptığı ortamda bence takdir edilesi hareketti, gelecek vaad ediyor. bir kaç yıla piyasadaki popçu hanımların tahtına sahip olur.
yalnız çiçek'te üstüne başına baya harcamış.

ikinci klibi olan sen olsan bari'de pedofilik unsurlar olduğu konuşulmuştu. son olarak yalnız çiçek klibinde de buna benzer olaylar var. ilk olarak klip şarkıyla aşırı alakasız. tavırlar çok çocuksu. sahil kenarında üzgünken bir oyuncak ayı görüyor. oyuncak ayının arkasından çıkan üç tane at hırsızı aleyna'yı kaçırıyor. zorla alıkoyuyorlar. klibin yönetmeni de aleyna'nın kendisiymiş.
yasina gore fazla olgun bir fizik ve seksi bir avrupai kizimiz. poposu ve gobek cevresi harika
bu kızı yönlendiren, etkisi altına alan kişilerde ciddi bir pedofili durumu olduğuna inanıyorum.

kendisini (kişilik olarak) son derece itici ve rahatsız edici buluyorum *; ancak bir şarkıcı ve medyanın gözümüze soktuğu bir "ikon" olarak çok acayip bir alt-metine sahip.

aleyna'nın "sen olsan bari" şarkısına çekilen klipte pedofili ögelerinin bolca olduğu zaten tartışılmıştı internette bolca; yalnız çiçek klibinde de (ki söylendiğine göre klibi kendi çekmiş) şarkıdan alakasız olarak gözümüze sokulan "kaçırılıp alıkonulan küçük bir kızın, bu istismardan zevk almaya başlayıp cinselliğin gücünü keşfetmesi" gibi bir alt-metin bulunmakta.

ben bu durumdan anladığım, ya bu kızda ciddi bir problem var ya da bu kızı yönlendirenler arasında aleyna'yı pedofilik ögeler ile ilişkilendirerek ön plana çıkartmaya çalışan birileri var.

farkındayım, yazdıklarımın komplo teorisi olma ihtimali çok yüksek; ama benim gördüğüm ve yorumladığım durumlar bu şekilde.
gündemden düşmemek adına yapmayacakları rezillik yok. son olarak attığı twit ile yine gündem olmayı başarmış salak mı desem, çocuk mu desem, aşırı zeki milletle dalga geçiyor mu desem, ne desem bilemiyorum bu kız için. bebeyim sen bişey yazma. şarkını söyle yeter. ne gerek var böyle saçmalamalara. hee evet efsanesin tilkiciğim. en efsane sensin.
ilgili twit;
https://twitter.com/aleynatilki/status/1...
emrah karaduman olmasa bi hiç diyebilirim.
son şarkısı dipsiz kuyum ile seksenler arabesk müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmış şarkıcı.tek sorun 2018 yılında olmamız.
altın kelebekte ödül almış kendisi. ödülü alırken yaptığı konuşmayı çözebilenler bizlere de anlatırlarsa çok seviniriz.

o bir babadır. ona baba deyin ulan.
aleyna tam tiki * ismi. görünümü ve tavırları da tiki. * yerli ve milli paris hilton. *

(bkz:tikky)
tanım:herkesin laf ettiği ama dinlemekten vazgeçemediği genç şarkıcı.
diplo ile yapacağı düetleri sabırsızlıkla beklettiren efadıl. şarkılardan birisinin kukla adlı aleyna tilki bestesi olması ve slow bir parçaya nasıl bir altyapı düzenlecekleri merak unsuru uyandırmıyor değil. ayrıca henüz açıklanmayan, teaserı da gösterilmeyen ve bu ay sonunda tamamlanması beklenen ingilizce şarkı da mevcut. tabi bu şarkının aranjörü, prodüktörü diplo ve bestesi de yine diplo'ya ait. diplo ile düeti ses getirirse şayet sia ile de düet yapma olasılığını mümkün görebiliyorum.
lise 2 de ayni okulda oldugum bir sanatci , kendisini severim ve yetenekli bir sarkici
kardesini dudaktan optugu videosuyla yine gundeme oturmustur...
nedendir bilinmez lolita havaları bana hiç özenti gelmiyor,üstelik davranışları aşırı şımarık değil bence.
  • /
  • 3