aleyna tilki

16 yaşında zamanında acunun programlarında görülen yeni şarkıcı.tipi etiler sesi bağcılar garip bir tip
cevapsız çınlama adlı şarkısı sürekli youtube tarafından önerilip duruyor yakında her tarafta bangır bangır çalınır
18 yaşından küçük olması sebebiyle konserlere anne babasının izni ile çıkan en son popçu... 18 yaşından küçüklerin sahneye bu şekilde çıkmaları gerektiğini bilmediğimden şaşırdım 16 yaşında olduğunu öğrenince iyice şaşırdım... bir küçük ceylan, küçük emrah, küçük onur ve küçük ibo olacak mı göreceğiz
beyaz tv deki söylemezsem olmaz programında aleyna tilki masaya yatırılmış. x large sahnesinin görüntülerini bulmuşlar. eyvah eyvah! namus bekçileri, ahlak bekçileri! ülkede konuşulacak o kadar rezillik varken aleyna'nın eşcinsel mekanda sahne alması rezillik olmuş! 3 bakanlık sahne almasını yasaklamış. o bakanlıklar acaba gerçekten müdahale etmeleri gereken konuları es geçip neden aleyna'ya kafayı taktılar! akıl veren de nihat doğan yani! yazılacak çok detay var ama yoruldum. izleyip siz karar verin. izlerken sıkıntı içine girdim, daraldım resmen!


pedofilinin ata sporu olduğu yurdum topraklarında 16 yaşında birisinin cinselliğini ortaya çıkararak televizyon karşısına geçmesini her ne kadar doğru bulmadığım için desteklemediğim kız. benim için 16 yaşında ailesinin rızasıyla güle oynaya evlenen köylü kızından bir farkı yok. her aile doğru kararı verecek diye bir şey de yok.
bakıma muhtaç yaşta çalıştırılarak istismar edildiği ihbarı yapılmış ve emniyet anne ve babasını sorguya almışlar. bi rahat bırakmadılar kızı.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/01/1...
şu küçük yaşta davasına hiç kimse girmesin. bu hanım kızın yaptığı müzik, hal ve hareketleri beni ilgilendirmez.

beni ilgilendiren toplumun muhafazakarlık maskesi altında takındığı tutumdur. eğer bu kız 16 ise (ki öyle) bundan önceki küçük mahlaslı tonlarca şarkıcı, türkücü tayfası neydi? belki bilen bilir bu küçük yaşta sahne alma davasına gönül yazar, nilüfer, muazzez abacı gibi birçok sanatçı da dahildir.

yerim sizin muhafazakar ikiyüzlülüğünüzü.
sesi güzel ama egosu dahada büyük 90 larda olsa küçük aleyna derlerdi prestij müzik veya tatlısesin himayesi altına girerdi...bi dizi bi albüm sonra kayıplarda simdi sosyal medyayı kullanıyor tabiki herkes aleynayı parmakla gösteriyor...bir sıla asla olamaz
geleceğin minik demet akalın'ıdır. allah hepimizin yardımcısı olsun.
yeni klibi sen olsan bari 1 günde 10 milyon izlenmiş. valla ben de sevdim, hem şarkı, hem kostümler, hem de o klip boyunca görünen kocaman ayıcık çok şeker.

sesi ve kişiliğiyle her zaman gündem olabilen kız.şimdi insanlar bu kızı eleştirirken yaşını düşünmüyorlar bu kız daha 16 yaşında ergen sesi de iyi biraz ego'su kabarmış napalım. yaş aldıkça olgunlaşacağına inandığım türkiye nin eurovision a dönmesiyle bizi temsil edeceğine emin olduğum sesi güzel ruhu çocuk ve biraz kaçık kız
yirmili yaşlarında olsa bu kadar gündem yaratamayacaktı.emrah karaduman ın da etkisiyle iyi bir çıkış yaptı.kendisini konsept bir sanatçı olarak görüyor,dünya standarlarında bir şarkıcı olmak istiyor,aynı zamandada yazar olmak istiyor. bir kitap bile yazmış.hemde psikololoji ve felsefe üzerine.yayınlamak için doğru zamanı bekliyormuş.
40 yaşında tontiş bi amcanın sahneye çıkıp o bir dünya starı artık mega star bile deil tarkanın rekorlarini altust etti diyerek sahneye davet ettiği bilinenin aksine normal derecede egoya sahip gelecegi parlak bi kiz
sen olsan bari hep guilty pleasure ' im olmus sarkici hanim kizimiz.
emrah karadumanla sevişip sevişmedigini merak ettiğim sesi güzel .aptal numarası kesen insanları severim de bu kız aptal numarası da yapmıyor bu başka bir şey . bir cisim yaklaşıyor komutan logar falan . gesi bağları türküsünü çok güzel yorumluyor . yiğidi öldür koli kes ama hakkını yeme . ama bu kiz başka bir tür yeni bir akım yaratacak sanırım.
- " aa bak aleyna geçiyor kız alık "
artık büyüdüğünü ve oynadığı oyuncakların bile değiştiğini instagramda paylaştığı fotoğrafla kanıtlayan böylece yeni bir skandala daha imza atmış ergen şarkıcı.
2 şarkıyla nasıl tarkanı geçmiş merak ediyorum. kıza yazık. kaldırmasınlar götünü. düşüş çok pis olur intihara gider.
  • /
  • 3