alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 131
başka birisi için kendinden bir şeyler koparmak özsaygının kaybına yol açıyor. özsaygım gideceğine beni sevemeyen gitsin efenim.

en son insanlardan yaptığın gizli şey nedir?
birini stalklama çabasıydı aslında iyi birşeyde değil.genelde öğrenmek istediğini düşündüğün şeyi öğrendiğinde aslında hiç öğrenmek istemeyeceğin birşey olduğunu anlıyosun.
-whasapp mavi tik olayı hakkında tutumun nedir. hemen cevap gelmeli mi yoksa günlerce sorun çıkarmadan bekleyebilir misin?
ya çok stresli bir durum, o mavi tık yandıysa artık cevap verme zorunda hissediyorum kendimi, vermeyince “el ne der” olayı giriyor devreye..

altımdaki yazar, hayatta aldığın en büyük risk nedir? ve ödülünü alabildin mi?
birisi için hayatımdaki herşeyi değiştirmeyi göze almaktı neyseki karşılığı olmadığını zamanında anladım.geriye ise her şeyin fakında olduğumu farkettirmek kaldı.
-hayatında kabullenmekte en çok zorlandığın şey ne oldu?
-
https://www.haberler.com/abd-de-6-aylik-...
ben bu olayı hâlâ kabullenemiyorum. bu saf melek yüzlü bebeği nasıl vahşice öldürdüklerini aklım almıyor.


yeni doğacak bebeğinle eşinin hayatları arasında bir seçim yapman gerekse kimi seçerdin?
böyle abuk subuk ikilemlerde kalmamak için hayatımda sorumluluğunu almam gereken minimum insanla yoluma devam ediyorum..
farz-ı misal yukarıda bahsedilen durum gerçekleşti, eşimi seçerdim, bebeğin neticede daha hayat başlangıcı gerçeklememiş..

alttaki, aşırı öfkelendiğinde, kontrolü elden bırakmamak için neler yaparsın? bizlere ne önerirsin?
illanki biri olacaksa bu durumda eşimi tercih ederdim ki acil durumlarda bunu sormaya fırsat bile olmaz ve her zaman öncelik anneyi kurtarmak yönünde olur.
-aynı anda iki kişiyi birden seviyorsun ikisinide idare etmeye devam mı edersin yoksa birini mi tercih erdersin?
öfke kontrolü kişiden kişiye göre değişiyor ben onu gözlemledim bazısı sessizliği seçiyor bazısı hıncını çıkartıyor vs. fikir vermeyi çok isterdim ama benim bile bazen gözüm dönüyor öfkelenince kusura bakma astral yardımcı olamadım

2. soruya cevabım da :) sevgi bu kadar basit olmamalı vicdani olarak rahatsan eğer iki kişiyi idare etmekle devam et ama kafa dengin onu sevmenin tarifi olmayan var ise yoluna onunla devam et bence

soru:sonucunun kötü olacağını tahmin ettiğin ama seni çok pis dumur eden bir olayın oldu mu ?
çok. anlatayım şimdi.

neden herkes vaporwave'den nefret ediyor?
kimse senden nefret etmiyor. sen nefret edilğini sanıyorsun.
zaten gündelik hayatta o kadar çok sorunla yüzleşiyor insanlar birde gelip burada sana nefret kasacaklarını mı düşünüyorsun?

seni çok mutlu eden, özel hissettiren birisi fiziksel olarak senin aradığın sekansda değilse devam eder misin ya da daha başlamadan sonlandırır mısın?
bir ilişki için şimdiye kadarki tecrübelerimden yola çıkarsam, kafamızın uyuşması, duygusal eşgüdümlülük haricinde fiziksel şartlar kesinlikle ama kesinlikle o kişiyle yola devam etmem için büyük bir gerekçe.. bu sebeple, fiziksel olarak hoşlanmadığım birisi ile yola devam etme taraftarı değilim..

alttaki söyle bakalım, eski sevgilinin sana dair hislerini dünya alem biliyor, sen bunları görmezden gelip onunla akradaşlık kurmaya çalıştıkça birlikteliğe doğru evrildiği karşı tarafta düşünülüyor. tam bu noktada nasıl bir açık konuşma yapılmalı?
konuşma yapılmamalı. vedasız ayrılık net çözüm.bu tür müzikleri seven birisi hakkında ne düşünürsün?
dinlemedigim bir müzik türü. ama verdigin örnek güzeldi.

thepillars hakkında ne düşünüyorsun?
kim milyoner olmak ister'e başvurup çağırırlarsa en azından 15 bin'i kazanmaya çalışırım.diğer para ödüllü yarışmalarda da şansımı denerim.
-biraz geçte olsa sevgilinin narsist olduğunu farkettin ama onu çok seviyorsun.ne yaparsın?
çalıştığım yerden geldi *
sabırlı birisiyim, sevgiye muazzam önem veririm. tabii karşımdaki de bana aynı gözle bakıyorsa sevginin varlığından bahsedebiliriz, başka türlüsü arzudan, şehvetten, sempatiden öteye geçmez. değişimin kaçınılmaz olduğunu her daim savunurum ve narsistlikten çıkıp empati yapabilen birine değişmesi için iletişimimizi güçlendirmeye çalışırım. eğer kişiliğindeki bu bozukluk devam ederse muhtemelen ilişkimiz onun tarafından öyle ya da böyle * bitirilir. sonuçta, sevgi için elden gelen her şeyi yapmak lazım, olmazsa da takdir-i ilahi.

istediğin alanda tüm bilgiye sahip olabilecek olsaydın bu hangi alan olurdu?
disko müzik tarihi.


bu tür müzikleri seven birisi hakkında ne düşünürsün
"bana göre" müzik zevkinin hiç olmadığını düşünürdüm.
sözlükte en sevdiğin ve sevmediğin yazarların isimleri nelerdir? gerekçeleriyle lütfen..
en sevdiğim faredirfare adlı yazar, dünyalar tatlısı bir bebek olduğu için ekstradan pisuvardaki siyah kil, cortland, nehiryeli
en sevmediklerim ise yobaz tayfa ve dmden taciz edenler isme gerek yok diye düşünüyorum hedef gösterme olmasın diyerek
alttaki yazar bazı bağımlılık problemleri yaşıyor musun.
bağımlılıktan kasıt sigara, alkol, internet gibi şeylerse evet genelde bir şeye dadanınca bırakmayan bir insanım. problemler yarattığıda oluyor ama halimden memnun sayılırım.

alttaki yazar kendinle barışık mısın ve barışıksan bunu nasıl başardın?
kendimle barışığım çünkü umursamazım.bu tür müzikleri seven biri hakkında ne düşünürsün?
  • /
  • 131