alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 124
cinsiyet kavramını tamamen ortadan kaldırırdım..

hiç hamama gittin mi? macerası var mı?
bi defa arkadaş zoruyla gittim ve bi daha gitmeye tövbe ettim. o kadar rahatsız edici insan var ki... içeri geçiyorsun peşinden geliyor, dışarı gidiyorsun arkandan çıkıyor, bakmiyorsun görmedi sanıyor, bakıyorsun onu kesiyorsun sanıyor. yanına gelsin de olmaz peşimi bırak demek istiyorsun senin gitmeni bekliyor.

onun dışında içerde hamama abone olmuş yüzü çirkin herifin 20 cm ligi lubunyalara elden ele dolastirdigina istemsizce gözün çarpıyor başını başka yöne çevirince biri 31 çekiyor yere bakınca kendini namus kumkumasi kuasar * gibi hissediyorsun. tüm bunları seven biri için güzel bir ortam ama ben begenmedim.


olgun seven gençler 50 li yaşlarda hangi yaşlara ilgi duyar ?
kendi yaşıtlarına ilgi duyuyorlar genelde.. yine olgun sevmeye devam yani..

seks yapmak için beğendiğin lakin sanal ortamda tanıştığın birisi ile sözleşip buluştunuz, gel gör ki bu kişi fena halde ter kokuyor n yaparsın?
eğer görüncede beğendiysem ilk iş duşa sokarım.
bir ilişkiyi bitirmek için en doğru yol nedir?
bittiği istemesemde davranışmalarıma yansıyordur zaten. evvela beyinde bitiyor malum. çok uzatmadan o günlerde oturup konuşmak lazım. insanın kendisini anlatması en doğru yol. başlarken nasıl anlattı ise bittiğinde de öyle anlatmalı.. gerçi o beyinde bitirmeden önce defalarca konuşuluyor, ben seni ilk zamanlarda olduğu gibi sevip kabullenemiyorum, şu yada bu hareketlerin beni rahatsız ediyor vs.. eğer bir değişim yada çaba yoksa karşı tarafta bitip gidiyor..

aslında insanların birbirlerini tanımak için geçirdikleri zamanı ilişki diye adlandırmaları doğru mu sence?
doğru sanırım, ilişki kavramının tanımına uyuyor

iş değiştirsen hangi sektöre geçersin?
şu saatten sonra sektör değiştirmem imkansız ama tekrar geçmişe dönsem endüstri mühendis i olmak isterdim.
-bir ilişkide başına gelen en kötü şey nedir?
epey bir seviştiğim kadının çok yakın bir arkadaşımla evlenme kararı alması ve beni düğünlerine davet etmeleri. her ikiside durumu biliyor. bayağı mide bulandırıcıydı.

en yakın zamanda, en içtenlikle kimin ölmesini diledin?
dün gece sabaha kadar gözüme uyku girmesine mani olan ailemin, ama vahşet ögesi olarak değil, aklımın bir köşesinde sürekli olarak başlarına bir şey geldi korkusu ile yaşamak zorunda kalmamak için..
bu hayatta tek değer verdiğim şey onlar, bu sebeple her anımı her dakikamı onların iyiliğini düşünerek geçiriyorum, hayat kalitemi istediği kadar düşürebilir bu durum sadece bu ankisyete bozukluğunun dibinin gelmeyeceğini gördüğüm için istiyorum.. düşünmek zorunda kaldığım tek bir kişi kalmayana dek ailemde herkesin artık nerede yattıklarını ve en azından sıkıntıda olmadıklarını bilmek istiyorum..

alttaki, gözünü bile kırpmadan her şeyini* uğurunda verebileceğin birisi var mı?
tek diyebileceğim kişi kardeşim.
ona karşı o kadar korumacı ve sevgi doluyum ki canımı bile 1 saniye düşünmeden verebilirim.

hiçbir şekilde hareket etmeyen bir cisim ile hiçbir şekilde durdurulamayan bir cisim çarpışınca ne olur?
toplam moment her zaman için korunur..
her iki cismin kütlelerine bağlı olarak etkilenirler..

örneğin hiç bir şekilde hareket etmeyen dağ ile sonsuza kadar ilerleyecek olan elektron gibi..
işin quantum boyutunda zaten hiç birisi sabit değildir..

ama klasik mekanik açısından bakacaksak eğer, iki aynı kütleli cisimde saçılma olayı meydana gelir, cisimlerin mukavemetleri ile de aslında ilgilenmemiz gerekir, ya parçalanır ya da hareket halindeki hareketini devam ettirmek için farklı bir açıyla bir yerlere savrulur..

alttaki, söyle bakalım, vakum ortamında 1 kg pamuk ile 1 kg demir tartılıyor, bunları deniz kenarında normal şartlar altında ölçersek hangisi daha ağır gelir?
demirin yoğunluğu pamuktan daha fazla. vakum ortamında ise demirin daha ağır gelmesi lazım. (fiziğim yok benim yahu)

kendini bu dünyadan soyutladığın oluyor mu? oluyorsa nasıl?
oluyor. mesela bir insan aptalca bir şey söylediği zaman onu gerçek hayattan siliyorum. beynimde yapıyorum yani bunu gidip öldürmüyorum tabi o insanı. swh. o noktadan sonra dediği hiçbir şeyi duymuyorum, istesem de umursayamaz oluyorum. ayrıca gerçeklik algısını değiştiren bir takım ruhsal durumlar mevcut.

ölümden sonra hayat yok, ruh diye bir şey yok, 30 yaşında bir insansın, istediğin hayata sahip değilsin. her şeyden geri kaldın. çok uğraşırsan belki bir şeyleri yoluna sokabilirsin, ama uğraşmak için bir neden göremiyorsun. yapacağın şey ne olur? kendine nasıl bir yol çizersin?
öldükten sonrasına dair fikirlerim net, organik moleküller olarak evrenin bir köşesine hızlıca savrulacağız.. ama ölmek gibi bir fikri kesinlikle bu durumda kabullenmiyorum, çabalamayıp, olmayan şeyler için zırıldanmaya devam ederdim.. bu arada tanışıyor muyuz tam olarak beni tarif etmişsin..

evrenin çok farklı köşelerinde bizim gibi akıllı yaşam formları olduğunu, onların bizden daha gelişmiş medeniyetler olup kaza-kader gibi batıl şeylere prim vermediğini biliyor olduğunu düşün, ışınlanma şansın olsa gider miydin?
koşa koşa giderdim.
zaten bu gezegenin çivisi çıkmış en azından evrenin sırlarına vakıf olabileceğim yeni bir gezegende hayat arardım kendime. hem bence dünya farklı medeniyetlerinin hayvan çiftliği.

tanrı demişken, kafanda tanrının bir görüntüsü var mı? varsa tarif eder misin.
görüntü olarak yok ama hissiyat olarak ne olursa olsun kimsem olmasa bile sığınacağım limanım, beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan, en zor anımda çıkış kapısını bir şekilde gösteren, onun da beni sevdiğinden emin olduğum.
düzenli bir ilişkin olsa hayatında neler değişirdi olumlu olumsuz anlamda?
düzenli bir ilişkim olursa eğer olumlu olarak
kimsenin bilmediği bir limana sahip olurdum, birini sevmenin ve birinin beni sevmesini ne demek olduğunu öğrenirdim
tek eşliliği önemli bulduğumdan benim için çok iyi olurdu
olumsuz olarakta
anaç bir ruha sahip olduğum için paranoyak olma ihtimalim yüksek
çift hayatı kontrol etme zorluğu olacak
sosyal yaşamdan da uzaklaşmış olacağım biraz sonucta karşıdaki kişide ilgi bekliyor olacağı için yani kısacası olumsuz olarak biraz kısıtlanacağım
ileride hayatına girecek kişinin kafandakş tasviri nasıl (fiziksel ve karakter) olarak?
fiziksel olarak çok kesin sınırlarım yok çok da önemli değil açıkçası. en önemli şey iki iyi arkadaş olabilmek, iyi günde kötü günde birbirimizin yanında olabilmek ve sadakat. çok şey istiyorum evet.
en son neye ağladın?
izlediğin bir filme ağlamış gibisin. elinde bir bilet var tek yön gidiş. nereye?
  • /
  • 124