barda eski sevgilisini görüp de triplere giren zat ı muhterem

gayet güzel eğlenirken , eski sevgiliyi görünce heleki yanında biri varsa film başlıyor demektir.
hemen birileriyle irtibata geçmenin yolunu aramaktadır bulamazsa şeyet bir arkadaşına dadanır,akabinde başlar şen kahkahalar atmaya,samimi görünmeye çalışır (yalan)
s*klemiyorum tavırları ve relax görünmeye özen gösterir,ama malesef böyle bir durum söz konusu değil içi içini kemirir.
zamanında canlı bir örneğini yaşamıştım.
alkol, alkol, alkol, ardından ağla zırla...
be gerzek biten bitti nediye eğlenceni artı bizlerin gecesi ni piç etmektesin.
seviyorsa trip yapması muhtemel şahıstır ama bunu kendi içinde yapması hayrınadır. yoksa herkesin diline sakız olur, mal olur. kusursuz ve çaktırmadan oynanması gereken bir rol olarak düşünülmelidir.
belki hala içinde birşey vardır, başkasıyla görmek moralini bozuyordur.. kızmayın çocuğa *
iyi ki terk etmişim bu eziği dedirtir.
ilişki bittiği zaman bitiyor mu gerçekten? aşk sevgi ya da her neyse gitti diye bitmiyor ki. ne olacak yani, aslında istemeden biten bir beraberliktir belki de. adamın içi yanıyordur zaten. onu görünce de nasıl davranabilirsin ki? en iyi ihtimale mekandan çıkıp gitmek belki de en iyi seçenek. belki de yıllarca aynı yastığa baş koyduğun, hayat arkadaşın olmuş biri. ne yapabilirsin ki?
insanın kendini kontrol etmekte zorlandığı ama kontrol etmesi gereken bir an dır .* * *
triplere girmeye hacet yoktur..içinde hala ona karşı hisler varsa ya mekanı terkedersin onu başkasıyla görmemek için yada önüne gelenle oynaşırsın onu kıskandırmak için.
haklı veya haksız, isteyerek veya istemeyerek sizin veya eski sevgilinizin girdiği kişilik.
sadece bu tribe girmek için kilometrelerce uzaktan gelen birini tanımıştım, tamam hadi kankamdı. barın en ücra köşesine konuşlanıp sessizce kızın gelmesini bekledik, kız mekana girince onu hayvan gibi tedirgin etti, kız geldiğine pişman oldu. bizimki bağrına bağrına "yılanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş" diyerek takdire şayan bir oyunculuk sergiledi. sonra kız mekanı yarım saat içerisinde iğrenerek terketti. hayır bunlar o gece barıştılar ya, kalkıp birde benim yatağımda seviştiler. o gün bugündür aşkta böyle muvaffak olamadım işte.
siklemekle siklememek arasında kalan basit beyinli dünyaların zombi gibi davranmak zorunda kalmalari.
öyle bir şeyin başıma gelme olasılık yüzdesi 0 , lakin varsayalım oldu öyle birşey gider garsonun cebine parayı koyar kovdurur normalime dönerim ,.
kişiyi mekandan kovdurtmak,başkasıyla yakınlaşarak kıskandırmaya çalışmak, olay çıkartmak vs. çok çiğ geliyor bana. bir ilişki bittiğinde normal ve sağlıklı olan şey, herkesin kendi yoluna devam etmesidir. eğer bunu yapamayan kişi sizseniz,problem sizsiniz. davranışlarınızla kendinizi küçültmeyiniz.