başrol oyuncusu yeteneksiz olan dizi

bir çok dizi ve başrol oyuncusu vardır çok yeteneksiz olan. ancak benim için en yeteneksiz olan kişi ted mosby. how i met your mother da diğer oyuncular arasında o kadar yeteneksiz kalıyor ki, o konuşunca insan sıkılıyor.

(bkz: ted mosby)
(bkz: how i meet your mother)
yardımcı karakterlerin kurtardığı dizi olabilir, büyük bir kısmı da 3-4 bölüm sonra yayından kaldırılır. ülkemizde örnekleri vardır.
true blood daki skoie.hem yeteneksiz hem itici.o değilde nere de taş kurt adam var nere de seksilikten geberen vampir var bunu buluyor.allah çirkin şansı vermiş anam.lucky bietch
kesinlikle ve kati süretle izlemem sadece denk geliyorum şansımı sikeyim. polat kalemdar mı neydi oyuncusu, dizinin ismi de kurtlar ovası mı neydi yamuluyorsam.
şu sıralar yalan dünya dizisinde rıza rolündeki beyaz için kullanabiliriz bu başlığı. hiç yakışmamıştır. onca bomba karakter içinde sırıtan tek karakterdir. daha iyisi olabilirdi.
bizim hayatta dizi gibi vallaaaa
dizi dizi diziyoruz yatakta adamları
o halde bu bahsedilen dizi olsa olsa
yatakta başarısız bir aktife sahip olan pasifin dizisi olur
bütün sinem kobal dizileri.
fringe dizisi ve başrol oyuncusu ajan olivia dunham rolünde anna torv.dizi bilimkurgu olmayıp bana x-files tadı vermese her durumda birbirinin kopyası olan donuk ifadesini bir bölüm bile çekmezdim.düşününce bile içim sıkıldı.