bear

ing. ayı

görünüş itibariyle kadınsı olmamayı benimseyen genelikle kıllı göbekli gay grubudur. sakal bırakmayı severler. cub, chubby, daddy, chaser, muscle, polar gibi çeşitleri vardır.
ingilizce de kaba adam anlamına da gelir. bizdeki "ayısın olm" denildiği gibi.
insan olan türünü ehlileştirmenin en iyi yolu onunla sevişip vahşiliğinden arındırıp uykuya yatırmaktır. kış uykusuna değil tabii ki.
aslında açıklaması şöyle etraftaki insanlara göre ayı allahın ayısı ne işin var ya senin insanmısın sen
aratıldığında sağlam başlık listesi çıkartan kelimedir.
mutluyum!

http://en.wikipedia.org/wiki/bear_(gay_culture)
hafif kilolu kırsaçlı az göbekli çeşitleri olmakla birlikte çok cana yakındırlar.
okunuşu biyır olmayan kelime. bira demiş oluyoruz o zaman, birayı da çok severiz ama bir çok arkadaşımızın kullanıcı adı bear ve türevleri iken doğru telaffuz mu etsek ne.* yalnız şöyle bir durum da var insan bu kelimenin telaffuzunun biyır olmasını istiyor, daha bir yakışıyor ama el mahkum.
sözlük yazarı olmama rağmen erkek tercihim olarak bear,ayı bana uzay uzaktadır.ben sarışın parlak kaslı beybi severim.*ha var mı böylesi hayatım da,oldu mu? olmadı. (bkz: ama insan bekliyor işte)
ayı sözlüğün yazar sıfatlanmasına layık bulduğum isimdir .
uzaktan biraz kaba görünen, genelde iriyarı, doğal ve basit davranan, abartılı bir vücut bakımı olmayan erkektir. eşcinseli ve kafa dengi olanı nadir bulunur.
chubby olanına bayıldığım.
bear değilim ama keşke olabilsem
göbekliden ziyade kaslı ve kıllı olanına sorgusuzca veririm keşke olsa işte ama daha bulamadım kıllı omuzlu erkeksi haşin bir tip keşke keşke
wolf olsun benim olsun. cub da olur ama herkesin popisi farklı, senin öyle kab seversin ben böyle kab severim. ama gurt kalp ben.
  • /
  • 2