beyaz atlet

türk erkeğinin ünüforması olan giyecek.

meselenin biz ibneler için önemi çoktur.ipneler çok seksi bulur böle hafif tüylü göğüste çohoş görünüyor.geyler için so varoş ve kro.
en güzide örneklerini pijama altı kombinasyonlarıyla piknik alanlarında, mahallenin bakkalı ciwanımlar giyer. pis varoşlar.
bazı erkekler beyaz atlet yerine siyah atlet giyerek daha az itici olmaya çalışsalar da kaçarı yoktur. rengi ne olursa olsun atlet yıllar yılı kıllı göğüs ile bütünleşmiş bir görüntüye sahiptir bende.

kadın-erkek fark etmez kılsız göğüs tercih etmem ise benim ne kadar istikrarlı(!) olduğumun göstergesidir.
zenci atlet kadar hızlı olması beklenmez. yanlış atlete oynamamak lazım.
annelerin ısrarla giydirdikleri bir şey. ben küçükken annem 'terini emer' derdi, o atleti canlı bir şey sandım uzun süre.
kil fiskirani ve kumsalda olani makbuldur
kamyon / tır şoförlerinin resmi üniforması

ulusal piknik kostümü

bununla ilgili bir denetim masası açılması taraftarıyım; ulusal piknik kılık kıyafet yönetmeliğine göre sözkonusu şartlarıa uymayan kişilerin mangal başında vakit geçirmeleri yasaklanmalı ve türk ceza kanununun 43 maddesinin 6. fıkrasının (f) bendindeki durumları sağlayamanlara piknik alanlarından uzaklaştırma cezası uygulanmalı.
maratonlarda basarili olma olasiligi düsük olan atlet.

(bkz: siyah atlet)
(bkz: 34. istanbul avrasya maratonu)
biz kadınlarda bu atletlerin çıtçıtlı olanları var ve sevişirken açması işkence. tüm ambiyansın içine ediyor. erkeklerde ise tv başında osura osura dizi izleyen, çiğdem çitleyen, burnunu karıştırıp sümüğü minder altına yapıştıran bir tip algısı oluşturuyor bende ve hemen çimdikliyorum kendimi.
islandığı zaman seksi olan türden..
erkeklerde ne kadar kıro ve itici duruyorsa atletik vücudu olan kadınlara da o kadar yakışıyor. ama sadece diri vücut lular diyorum bak.
ben seviyorum. hem yazın terleyince ıslak gömlek daha çirkin duruyo bence
atlet beyaz olur hiç kusura bakmayın. renkli olanları ameleler giyer gibi bir his uyandırıyor kafamda.
bayıla bayıla giyiyorum. yırtasıya kadar giyiyorum. eskiden üstünden cevşen de sarkıtırdım, kıllı göğsümle harika bir match (moda dilime de kurban olun) olurdu. anam alıyor ben giyiyorum. comfort family giyiyorum. terimi emiyor, üstüne giydiğim kıyafetlerimin daha derli durmasını sağlıyor. çıkkın meme uçlarımı saklıyor. her boka yarıyor. erkeğin sütyeni beyaz atletidir.
beğenmeyen de kıçımızı yesin.
bayadır kullanmıyorum. ancak gömlek giyince sorun olmaya başladı. memelerim hayli erik dikeni ve dışarı taşan formda olduğu için sık sık uyaranlar falan oluyor.