biçare lezbiyenin ayı dostlarından ricası

birazdan benim tarafımdan sizlere bulunulacak olan ricadır.

sevgili ayılar,
kilolarımdan dolayı yürümekte bile zorlanır hale gelmem ve böyle giderse zaten 10-15 seneden fazla yaşayamayacağım gerçeği sebebiyle bir süre önce tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. nihai olarak ameliyatım 19.05.2014 tarihinde elazığ'da gerçekleşecektir. fakat asosyal de biri sayılmayacağım halde kendime bir refakatçi bulamadım. bir insanın hayatındaki tüm insanlar mı çalışır ve işten izin alamaz, tüm insanlar mı okur ve devamsızlığı sınırdadır kardeşim. demek ki yeterince sevilmiyormuşum. neyse bu ayrı bir mesele, şimdi konumuz bu değil.

istanbul'daki ayıcanlardan ricam şudur: acaba içinizden birisi bana elazığ'da refakat edebilir mi? gidiş-dönüş uçak bileti benden konaklama fırat üniversitesi hastanesinden. 19.05.2014 sabahı refakatçi ayı kardeşimle beraberce uçağa binip gideceğiz. o gün benim tahlillerim vs. olacak. yani ayımız o gün kendini elazığ sokaklarına atıp tarihi ve turistik bir gezinti yapabilir. akabinde salı günü büyük ihtimal boştayım çünkü ameliyatın yüksek ihtimalle çarşamba günü gerçekleşeceği tahmin ediliyor. yani salı günü muhtemelen ayımızla beraber gezip dolanacağız. ve çarşamba ameliyat. ayımızın çarşamba ve perşembe benim yanımda kalması lazım. çünkü tek başıma ancak cuma günü yürüyebileceğim. ve cuma, eğer benden sıkılırsa ayımız istanbul'a dönebilir. eğer beni çok sever ben bu zavallı lezbiyeni elazığ'larda bir başına bırakamam derse, pazar benle de dönebilir. olayımız tam olarak bu. eğer bana lgbti kardeşliği adına yardım etmek isteyen bir gey, trans ya da lezbiyen varsa mesaj atsın telefonlaşalım.

ve lütfen lütfen lütfen bana yardım etmek isteyen birileri olsun çünkü içinizden birisi benle gelmezse parayla refakatçi tutmak zorunda kalacağım. tamam refakatçi tutarsam sizin uçak biletinize ödeyeceğim paradan daha az ödeyeceğim belki ama o zaman kendimi gerçekten bok gibi hissedeceğim. ciddi bir ameliyata tek başına gidecek kadar yalnız, şişko ve zavallı bir lezbiyen.

fırsatım olsa hiç düşünmeden yardım edeceğim konu. umarım uygun olan biri çıkar ve arkadaşımıza destek olur.
başlığı canlı tutmak adına bir hayrım olsun diye yazıyorum. inşallah bir yardımsever çıkar .
maalesef refakatçi olamıyacağım ama belki ziyaretçisi olabilirim.allah yar ve yardımcısı olsun o taraflar da yaşayan veya zamanı olan bir yazarcan inşallah çıkar.
türkiyede olsam sırt çantamı fotoğraf makinemi kapıp yardımına koşacağım yazar ricasıdır. sevgili kişisine de entryi mesaj olarak attım fakat bu ara müsait değil. umuyorum çıkar bi iyilik meleği ayıcan
umarım bir refakatçı arkadaş bulabilirsin.
en son veda edip annesiyle beraber gitti. hiç bir şekilde ulaşamıyorum, bi haber etseydi çok iyi olurdu. iyi haberlerini bekliyoruz şeker.
küsmüş olabilir de. herkes iş güç hayat memat derdinde ne yapalım. tabi bir de koli için bile bakırköy'den bahçeşehir'e gitmekten aciz insanlar olduğumuz gerçeği de var. kendi adıma özür dilerim iyi aile lezbiyeni. umarız başka bir zamanda yerde buluşmak kısmet olur. geçmiş olsun.
gönül koyup bir daha sözlüğe girmemeye yemin etmiş olabilir bu yazar. ben olsam küserdim yardim eli uzatmayan ayılara.
tam sözlüğe üye olduğum gün ameliyat günü olduğundan dolayı yardım edemediğim, daha önce üye olsaydım koşa koşa gideceğim, yoldaşlık yapacağım yazarın ricası. ameliyattan sonra zirvetörde ayı sözlük gay pride zirvesi 2014'e katılacak olarak işaretlediğini gördüğümden küsmediğini tahmin ediyorum. eğer öyle değilse gönlünü almak tüm zirveye katılacakların görevidir.*
canım ayılarım benim, ben size küser miyim hiç? hiçbiriniz bana eşlik edemediyse de kalpleriniz benimleydi biliyorum. hem hepinizden o kadar fazla moral mesajı aldım ki kendimi hiç bu kadar kalabalık hissetmemiştim. ameliyat iyi geçti. üç saat sonra ayaktaydım. altı saat sonra (kural dışı bir şekilde) sigaramı tüttürüyordum. şimdi tek korkum kaçak olması çünkü dikişlerin altı ay boyunca atma ihtimali var. gay pride zirvesinde zaten sizlerleyim. bu sene sizinle yürüyeceğim ama daha önce görüşmek isteyen olursa evime de beklerim. ister toplaşıp gelin, ister ayrı ayrı gelin. gelmek isteyen olursa mesaj göndersin evimi tarif edeyim. neyse özetle hepinizi çooook seviyorum. yakında görüşeceğiz.