bitmesi istenen moda akımları

kisa pantolon+babet corabi+ klasik ayakkabi. soyleyeceklerim bu kadar.
diğerlerine bi çözüm bulunabilir ama 40 yaş üstü bi amcada bile babet çorap görmek beni çok üzmüştü
kısa dar renkli pantolonlar,
epilasyon sonrası yeni yeni çıkmaya başlayan göğüs kılları görünür halde, üstten iki düğmesi açık dar, renkli gömlekler.
hilal yada pala bıyık burak özçivit bıyıkları
nargile (iğrenç bir arap eğlencesi)
elektronik sigara (o nasıl bir duman potansiyelidir ev yanıyor sandım.)
slim fit pantolonlar. hem yakışmıyor hem de giyemiyorum bu yüzden pantolon alırken zorluklar çekiyorum.
abi şu babet çoraplar artık tüm gezegenden kalksın bi amk harbiden iğrenç bir şey resmen babet çoraplara nefretimi kusmak için bu başlığı beklemiş gibiyim.
illa o ayak dekoltesini verecek misin kardeşim giy işte bilekte biten kısa çorap.
aşırı dar pantolon modası. hele yırtıksa adama acımaya başlıyorum kim tecavüz etti diye. süper skinyy dar pantolonlar giyenler bana tecavüze uğramış gibi geliyorlar :/
babet çorabı demiş birisi aynen o da bitsin. bir ayak+çorap fetişi birisi olarak midem bulanıyor babetli erkek görünce. sanki 44 numara erkek ayağı değil balerin ayağı mko
paçaları püskül püskül olan kot pantolonlar bitmesi gereken moda akımlarından bence.
ayna camlı gözlükler. çok ucuz görünüyor.
kisa parlement gibi cakma burak ozcivit ahmet kural ozentilerini geri cagirma tusu olsa
millet babet çorabı giyene gay yakıştırması yapıyor, ama gayler de babet çorabına uyuz oluyormuş gördüğüm kadarıyla. abi kim giyiyor ya bu babet çorabını?

ben tabi ki ben birtanem.
bi kere şort giyince ayakkabının boğazından görünen çorap detayı çok itici. ya çorap giymeyeceksin -ki benim için çok huzursuz bir durum çorap giymemek- ya da babet çorabı giyeceksin. soket çorapla gözlerimizi kanatma lütfen.

ayrıca babet çorabı başlığında sevgili hazineci nin fişne çürüğü rengindeki babet çoraplarındaki güzelliğe bir bakın da ondan sonra konuşun. bence erkeği çekici yapan detaylardan biridir bu meret. hele ki fişne çürüğü renk efsaneymiş. ben de istiyorum ondan hazineci. adres verebilirim kargo için. kendin de getirebilirsin *
ayak tarak kemiği ust bolgesinde bulunan killarin babet coraptan gozukmesi modasi ıyk :o
genelde kadıköy’de moda ile rıhtım arasındaki ara sokaklarda üreyişi gerçekleşen; cap, dar siyah pantolon, yıldızlı tişört ve deri ceketleriyle oturdukları zaman çevrelerine hoparlörden gelen zehirli dıptıs dıptıs şarkıyı yayan insancıkların giyim tarzıdır.
(bkz: cono)
yetmişli yıllarda olsaydık kesinlikle ispanyol paça derdim.allahtan değiliz.onun dışında slim fit yada skinny kotlar rahatsız etmesede direk tayt kalıbı kumaş pantolonlar erkekte çok itici duruyor.en kısa zamanda biter umarım.