chai tea latte

starbucksa gitme sebebim. bu içecek yüzünden starbucksa şifahane gözüyle bakmaya başladım desem abartmış olmam. içindeki leziz karışım, nane şurubuyla zenginleştirilebilir. üstüne tarçını da ilave ederseniz sahlepi de andırıyor biraz. baharatlardan yapılan şurubu soğuk algınlığı için birebir. boğazı biraz yakıyor hastayken ama şifa için buna değer diyorum.
starbucks gezegeninde muhteşem bir ülke...bu kültürü pek sevmesem de chai tea latte benim en sevdiğimdir.hangi zamanda olduğunun önemi yok uykudan uyandırın içirin...o derece yani
nero da vazgeçilmezimdir kendileri soğuk havaların en güzel içeceği
soğuk havalarda olduğu kadar sıcak havalarda da gideri olan, içinde sakinleştirici olduğuna kanaat getirdiğim süper içecektir.
buzlusu makbuldur...evde de kolayca yapıp orgazm olabilirsiniz.
bugün yine hayvanlığın dibine vurup 2 venti boyu devirdiğim orgazmik içecek. *
dünyanın en iğrenç içeceği bursalı bir arkadaşımın "aa bak çok güzel biz hep bundan içiyoruz" gazlamasıyla içtiğim,neredeyse kusacağım içecektir,içmeyin efenim.iki yudum alıp starfucks yetkililerinin gözü önünde çöpe döktüm.sırf starfucks satıyor, herkes içiyor diye içmeyin eugh iğrenç!
ab-i hayat satildigini bilsem yine gitmeyecegim için, malesef starbok'ta içemeyecegim içecektir.
ancak sevgili bodurayi'nin tarifini evimde denememek için bir sebep yok. tabi ki süt katmamak sartiyla.

(bkz: starfuck)
coolluktan uzak bir takim arkadaslarim (bkz: medyum fettish) begenmesede her hafta elit ibneler grubu olarak tukettigimiz bagimlilik yapan icecek (bkz: kevbear) (bkz: limonagaci) (bkz: bodurayi)
insanlar nasıl içiyor bilmiyorum ama ağzıma sürdüğümde suratımın ekşimesine sebep olan bir içecek bu. ilk iki kelimesi gereksiz, latte kısmı tek başına yeter.
ben bunu çok seviyorum. ilk yudum orgazmik geliyor fakat bardağın ortasında bende bi kesilme oluyor nedense. bardağın sonunu zor getiriyorum. şişiriyor sanırım. bu dediğim orta boyda oluyor.
darçınla harmanlaşmış über lezzet
söylemesi çok güzel.
tarçın karanfil ve süt inanılmaz bir birliktelik.bir tarçın fanı olarak bayılıyorum. sıcak içilince inanılmaz bir huzur kaplıyor bünyeyi. hindistan'ın spritüelliği işlemiş olabilir. şifa deposu mşllh.

edit: taylandın zannediyodum. googlea sorunca öğrendim hindistan'ın imiş.
sıcak sütünüzü 70 lira farkla salep yapalım mı ? ismi de havalı olcak bak. çayçaylatte

tarçın fanları saldırmasın şimdiden uyarayım yüzünüze hapşırırım bak.