çıplaklar kampı

eşya mayo sorunları yaşamayacağınız kamp. hep merak etmişimdir o kamplarda erekt olmak nasıl bir duygudur ki, ben olsam sürekli şemsiye deliği açıyor modda yatardım büyük ihtimalle.

(bkz: dalyarak)
(bkz: çıplaklar kampında yüzüstü yatan erkek)
kampın modası xl penis, avucu dolduran bir göt, kaslı ve kıllı bir vücuttur. lütfen kıyafetlerle uygunsuz vücudunuzu örtmeye çalışarak kampa aykırı davranmayınız.
mersinde olduğu söylenen bir aktivite. sırmış.
internette konuştuğum bir adamın yanılmıyorsam antalya' da var olduğunu söylediği kamp. hatta o kampta çekilmiş güzel bir fotoğrafını göstermişti bana. fakat ben o kamplarda fotoğraf çekmenin yasak olduğunu sanıyordum.. fotoğrafta sadece kendisi vardı belki ona karışmıyorlardır bilemem... merak ettiğim bir şey bu çıplaklar kampı ama etrafta o kadar çıplak adam gezinirken ben yerimde duramam şahsen sürekli libido tavanda, erekte bir şekilde gezer insan gibime geliyor, bu insanlar nasıl dayanıyor... barlardan atılan abaza türk gençleri gibi bende kesin atılırım bu kamptan yada kendimi odaya kapatır çıkmam..
fethiye'de kelebekler vadisini geçtikten sonra kabak koyu vardır. bir hayli zor ulaşılan bu koyda gayet rahat cıbıldak gezebilirsiniz.

ps: bu kıyağımı unutmayın!

edit: her güzel şey gibi kabak koyu'da mazi olmuştur. artık kalabalıktır ve çıplak denize girmeler son bulmuştur.
ortasına düşmek istediğim kamp...
popoya yapışmış kum taneleri çok güzeldir ,hele de hafiften kıllı bir popoysa yaratıcıya inanmaya başlarsınız yarattıkları için
portekizde giden bir arkadaşımın tanımıyla "bildiğin çay bahçesi, içerisi aile dolu ama tek farkı oralet yok bir de herkes çıplak" *
sevil öztatlı*'ya göre "çıblaklar kampı" şeklinde telaffuz edilmektedir.
bence kıyafet denen şey çok lüzumsuz. hep kapitalizim bunlar. çıkar donu atleti ayol.. ne lüzumsuz. ama hiç gidemedim ben çıplaklar kampına. ukdedir içimde.
harika iki homoerotik filmin vazgecilmez mekani.
(bkz: robe d'ete) (bkz: l'inconnu du lac)
daha fazla filmde islenmeli. cunku boyle yerlerin meditatif bir yani da vardir. serbest ve ciplak, hafif hissedersiniz. havanin kararmasini istemezsiniz.