d&r

açılımı doğan ve raks olan mağazalar zinciri.kitap fiyatları rakiplerine göre uygundur ve çeşit fazlalığı önemli avantajıdır.türkiye'nin amazonu olabilecek potansiyele sahipken bunu yapmayan,sektörden duyduğuma göre 4-5 yıl sonra amazona satılacağını duyduğum kitapçı
http://www.dr.com.tr/
aranan her kitaba , dvd ye ve dergilere rahatlıkla sahip olabileceğimiz keza yok ise sipariş süreci fazlası ile az olan iyi bir satış merkezi .
üniversite için olan kitapların gereğinden fazla pahalıya satıldığı kitap, film ve müzik marketi.
online alışveriş için özellikle elektronik, konsol, konsol aksesuarı ve konsol oyunları alışverişinde kesinlikle önermediğim mağaza. yaptıkları kampayalar sonrası aldığım birçok ürünü "ürün yok" veya "stokta kalmadı" diye idae/iptal edip duruyorlar.
müşteri memnuniyeti yüksek ve ürün yelpazesi geniş bir firma olduğu için piyasanın üzerinde fiyatlara rağmen talep görmektedir.
öğrencilerin harçlığını sömüren bir kitapçı her şey çok pahalı olduğu için çoğu zaman öğrenciler kırtasyeden kırtasiyeye dolaşıp dururlar.
artık sadece ismi kalmıştır. uzun zaman önce doğan holding tarafından turkuvaz tk kitap ve kırtasiye'ye satılmış, isim bilinirliği açısından tk mağazaları da d&r mağazalarına dönüştürülmüştür.
kaliteli bir kitabevi. özellikle cepte kitap serisine bayılıyorum.
avm de tek başımaysam ve vakit geçirmek istiyorsam uğradığım yer burasıdır. ancak fiyatları tuzlu olduğu için alacağım kitaba burada karar verir, internetten sipariş ederim. öğrencilik hayatım bitene kadar böyle devam.
öncelikle dnr diye başlık açan, ardından da 'ulan bunun doğrusu d&r'dı' diye bakınız veren (bkz:özdemir)'e teşekkür ediyorum.

bildiğiniz üzre doğan holding bünyesinde bir oluşumdu d&r. dergi, kitap ve kırtasiye kısmı renkli ve çeşitliydi.

doğan holding medya ayağından el çektirilince d&r turkuvaz medya'ya geçti. onlar da hemen istedikleri kitapları satıp satmamaya başladılar. neyse zaten tüm bunlar olana kadar internetten alışverişe başlamıştım. şimdilerde avm'lere de gittiğim yok. d&r benim için eski hayalet bir mağaza gibi.