d&r

açılımı doğan ve raks olan mağazalar zinciri.kitap fiyatları rakiplerine göre uygundur ve çeşit fazlalığı önemli avantajıdır.türkiye'nin amazonu olabilecek potansiyele sahipken bunu yapmayan,sektörden duyduğuma göre 4-5 yıl sonra amazona satılacağını duyduğum kitapçı
http://www.dr.com.tr/
aranan her kitaba , dvd ye ve dergilere rahatlıkla sahip olabileceğimiz keza yok ise sipariş süreci fazlası ile az olan iyi bir satış merkezi .
demirorenle birlikte artik bir uzay ussune donusmus sozde kitapci. ıceri girince yogun teknolojik aletten mutevellit teknosa gerilimi yasiyorsunuz, kitapci kokmuyor, sessiz bir kutuphane ortamina hasret, 4n1k okuyan veletlerin bagirtilari arasinda aradiginiz kitabi bulmaya calisirken kasa kuyrugu olusup gidiyor, kitap aldiginiz takdirde poset parasi oduyorsunuz! bunlarin sonunda "s2cem belasini yaa" diye eve dönüp internetten siparis veriyorsunuz ve siparisiniz her ne hikmetse 75 tlyi bulmadigi icin kargo parasi size giriyor afedersiniz.

(bkz: teknosa gerilimi)
üniversite için olan kitapların gereğinden fazla pahalıya satıldığı kitap, film ve müzik marketi.
online alışveriş için özellikle elektronik, konsol, konsol aksesuarı ve konsol oyunları alışverişinde kesinlikle önermediğim mağaza. yaptıkları kampayalar sonrası aldığım birçok ürünü "ürün yok" veya "stokta kalmadı" diye idae/iptal edip duruyorlar.