dexter6

yepisyeni sözlük yazarı. hoşgelmiş, koştursun efenim sözlükte.

not: ilk kez birinin nickaltına ilk giren oldum.
kardeşim sayılır. severim kendisini. canım benim.
growlrdan tanığım isim. kısa bir muhabbetimiz olmuştu. hoşgelmiş.
dizisine bi turlu alisamamistim aklima geldi de
sol framde görünce dexter 6. sezon zannettim. hoşgelmiştir.
hoşbulunmak ne kadar da hoş. greenday cansin, dexter karakteri gibi duygusuz ,araştirmaya, polsiye romanlara zaafi olan biridir kendisi.
yazar olma yolunda ilerleyen yazar adayı yeni arkadaşımız. hoş gelmiş.
başlığı görünce "dexter6" diye başlık mı olur dediğim ama yeni bir sözlük kişisi olduğunu anlayınca rahatladığım andır. hoşgelmiştir. galiba biz büyümekteyizdir. ne güzeldir.
yazarlığı onaylanan yazardır.

(bkz: askk)
yeni bakış açısı diyelim. her yeni yazar zenginlik demektir. hoşgeldin dostum...
bugün itibari ile bana sinema borcu olan, tanığım en keyifli sohbet sahibi dünya tatlısı adam. bütün gün durmadan konuşup bıkmadığım nadir şahsiyet hatta gün yetmedi diyebilirim. "sen nerden çıktın böyle" dedirten türden biri.
süreyya plajı zirvesine kirli sakallarıyla katılmış, hoşsohbet yazar. kahve için teşekkür etmeyi ihmal ettiğim sonradan aklıma geldi. çok teşekkürler.
kahve için teşekkür butonu tra jedi adlı şeker üyemize gelsin efenim.
çok fazla konuşmayan; ancak konuşunca da sağlam konuşan ve güldüren yazarımızdır. ben çok sevdim.*
neden bu kadar geç tanıştım diye kafamı duvarlara vurmamı sağlayan yazarcan. çok sağlam bir muhabbeti var kendisinin. ayrıca çok çok çok yakışıklıdır kendisi.* tam bir kitap aşığıdır kendisi zirveye, tek yöne ve bugün simit sarayına kitabıyla geldiği gözlerden kaçmamıştır. ayrıca dün akşam bana yaptığın iyilik için senin hakkını nasıl ödeyeceğim diye kara kara düşünmekteyim.****
kitabın sadece beyni değil boyu da geliştirdiğinin kanıtı. işte bu kurtlar kitabı kemire kemire gelişiyorlar. sakin, düzgün, efendi ve sıcak bir insan/ayı/kurt/kitap kurdu.
bu arkadaşamız benden bolca fotograf çekmemi istemektedir, çektiğim fotografları koli potansiyelini artırmış benden duymuş olmayın sözlükcüler...
ayı sözlük bir yaşında zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum oldukça hoş sohbet yazarımızdır.* masalarına damladığımızda bizi gayet güzel karşılamıştır. zirvede az kalsın telefonunu bardak altlığı olarak kullanacaktım. neyseki öyle bir şey olmadı ama bu duruma oldukça anlayışlı davranmıştır.
zirvede pek muhabbet edemedik kendisiyle sanırım çabuk kaçtı. katılımın için teşekkürler.
önceden de tanıdığım güler yüzlü, samimi ve de hoş sohbet adam.
  • /
  • 2