doktor sevgili

en ideali. doktor karısı olmak nasıl kadınlar arasında bir ''wow'' etkisi yaratabiliyorsa aynı şekilde doktor partner de böyle bi hafiften insanın götünü kaldıranlardan.
egosundan geçilemeyecek olmasından sebep, zor ihtimaldir benim için.
(bkz: tıpçı egosu)

*
çok çalıştıkları için gelişmeyi kısa tutup direk sonuca gitmek isterler. kesin bilgi.
egoları kalplerinden büyüktür.
mesleği doktorluk olan sevgilidir, göt de olabilir dünyanın en tatlı insanı da; herkes gibi
denendi %100 çalışmıyor.

müstakbel 2 dr. sevgili adayı daha var yolda, diğerlerini deneyip en kısa zamanda onlara dönüş yapacağım hacı abi.*

(bkz: çöp ego)

(bkz: üzerinden dr sıfatını alınca geriye bir bok kalmıyor)
çık olmaz şahsen 2 kez denemişimdir. ne nöbeti biter ne nöbet sonrası kaprisi... sürekli gergin ve streslidir. dışarı çıkarsın hastaları, tanıdıkları, iş arkadaşları girer muhabbete teli zırt pırt çalar hastaneye gitmem gerek deyip yataktan kalkar bi bakmışın tek başınasın olmaz. ego da en üsttedir. aynı zamanda buda doğru tespit heryerde doktor olduğunu dile getirmesi vardır bide. aman aman uzak durulmalı sonra kafanızı vurursunuz söyleyim.
girilen entrylerden hareketle millete kendimizi begendiremedigimizi anladik, eyvallah. bilader işinde gücünde adam işte, hoşlanman için illa firlama mı olalım? bize de nasip olursa meslektaş nasip olsun ulen, halimizden anlar en azından.
doktor olmasa da, sağlıkçı olabilir o da olumlu. ayy kim kaybetmiş de ben bulucam be. ay bunlarla seks yapmak da zor olur. senin şuranda bişey mi var acıyor mu böyle yapınca diyip mıncıklarken benim bütün şevkimi yok ederler. vallahi çalı süpürgesiyle kovalarım.
sinek kadar kocam olsun, başımda dursun mentalitesine sahip olan benin tercih etmeyeceği sevgili türü. zaten herif benim eve giremezdi, o egoyla kapıdan nasıl geçecek kızlaaar. hemşir olabilir ama. bana iğne yapardı(utanmış surat).
'benim ilaçları da sen yazarsın artık' noktası aşıldıktan sonra sıkıntılı durumlar yaşanması muhtemel sevgili türü.en azından işlerin doktoruma hasta oldum
boyutuna ulaşmaması için nerede duracağını bilmek önemli.*
bence doktor açısından daha sıkıntılı bir durum.

onca yoğunluğun arasında bir sevgili kaprisi çekecek, nöbetleri "neden cevap vermiyorsun" tripleri içerisinde tutacak. o esnada ders çalışabilecek ve 7/24 sevgilinin sağlık danışmanı olarak çalışacak. allah kolaylık versin.
karar verdim hekim bir sevgili istiyorum. iyice düşündüm bu konuyu bence çok iyi anlaşacağız. kriterimde yok neşteri olsun yeter. intörn ve sonrası yazabilir pretisyenler bir adım uzmanlar iki adım önde.
burada doktorlara çemkiren yazarların çoğu problemli olabilir ama bu doktorların çoğunun problemli insanlar olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu.
doktorlar gelir grubu görece yüksek bir meslek grubu. geçen sene görüştüğüm bir doktor fanfinim vardı. hastanede nöbet tutma kavgalarını duyunca ağzım açık kalmıştı. ben mesaiye kalmamak için kıçımı yırtarken bunlar üç kuruş daha kazanacağım diye nöbet için birbirlerini boğazlayacak duruma gelmişler.
gelip bide bana sanki çok büyük bir haksızlığa uğramış gibi yeterince nöbet tutamadığı için ağlayıp dururdu.
e kazandığın yetmiyor mu zaten biraz da hayatını yaşa, kendine vakit ayır dediğimde aynı dilden konuşmadığımızı anladık. maalesef bu arkadaş türünün tek örneği de değil. öyle olsa nöbetleri seve seve buna tuttururlar. hastane olduğu gibi nöbet freak.
sağlık grubuna kapalıyız, çoğu çok hassas oluyor. yok öpüşürken aşkım ağzın bira kokuyor, oran şöyle falan anında seksi bırakırım böyle bir durumda. sevemem de o salağı. ya zaten bakımlı bir insanım, ekstra bakım da yaparım öyle bir sevişme muhtemelse. bu tarz hareketler takıntı bence. ben doğallıktan yanayım. insanız terleriz, yemekten sonra sevişceksek ağzımı nane kokmaz doğal olarak bunun gibi.
en merak ettiğim, doktorlar insan vücudunu bildiği için sevgililerini doktor gözüyle yargılıyorlar mıdır? ne bileyim kendi çaplarında muayene ediyor mudur veya işleri için gözlemliyorlar mıdır? sonuçta karşılarında çıplaksın. veya ne bileyim sevişmeden önce cinsel yolla bulaşan bir hastalık belirtisi var mıdır diye çaktırmadan inceliyor mudur? bence evet.
birkaç sene sonra hâlâ bir sevgilim olursa gelip buraya benim hakkımda güzel şeyler yazar umarım.