eşcinsellerin aslında demek istedikleri

- çok yalnızım (tercihe göre göğüs bölgesi yoklanarak " ah " nidası kullanılır) : ya randevularda bir aksilik oldu da 14:00-15:00 arasını nasıl doldursam.

- ilişkimden çok sıkıldım: sevgilim yeterince açık fikirli değil, bir türlü araya 3. yü almaya ikna edemedim.

- kaliteli, iyi eğitimli, belirli bir işi gücü olan,.. : bana bak, beni besle.

- sadece ama sadece aşk arıyorum: aşkı bulana kadar prensip gereği her gece en az bir kurbağayı öpmek zorundayım.

- insan olsun yeter: seks yapabilsin yeter.

- bu ortamın çok dışından biri: ortamlardan o kadar uzaktayım ki planetromeoya arkadan ittiler. e tabi itenler de bu ortamdan değildi.

- uzun süredir kimseyle beraber olmadım: sabah uyandığımda bir de ne göreyim, grup seks üyelerinin hepsi gitmiş mi; kaldım bir başıma. çok yalnızım.

- gay bara gitmeyen biri: of ya bu tek yönde çok popüler olmaya başladım, umarım bu kez karşıma çıkan beni tanımaz.

- şöyle seçiyim, böyle seçiciyim: seçmek için denemek gerekir bebeğim. vallahi bebeksi cildim resmen deneme tahtasına döndü seçicilik uğruna.
eşcinsellerin aslında demek istedikleri, sevginin her dilde/tende aynı olduğu. *
biz de bu toplumun her yerinde sizler gibi varız; hepimiz ateist değiliz, inanan iman edenlerimiz de var (inandığı herhangi bir dinde ya da islamda). hepimiz uç siyasi fikirler taşıyan kişiler değiliz; atatürkçü, milliyetçi, sosyalist, ulusalcı olanlarımız da var. hepimiz boş gezenin boş kalfası değiliz; mühendis, doktor, avukat olanlarımız da var. bizler sadece büyük şehirlerde, şımarık büyümüş, sapıtmış, marjinal karakterler değiliz, diyarbakırdan, tekirdağa her türlü sosyal statüde varız.

son olarak bizim de çükümüz kalkıyor! (çocuğu olan eşcinsellere şaşan heterolara binaen)
maske takmaktan bıktım.
uzaksın bye: armudun sapı var, üzümün çöpü var, ama sende similyanın s'si yok.. kısacası kafamdaki koli kriterleri'ni karşılamaktan uzaksın..
1)anlamasan bile yadırgama
2)illaki travesti olmak zorunda değilim
3)yatak odamdan sanane
4)şimdi lütfen saygı göster
-orayı biliyorum. güzeldir.

aslında demek istedikleri ya da içlerinden geçen tahkiye tam olarak tutunamayanların 43. sayfasına denk gelen dördüncü bölümünde yer almıştır. mukaddes muharrir adeta bir geyin on saniyelik hayatıni hülasa etmiştir. saygıyla anıp iktibas ediyorum:

turgut’un oturduğu apartman, büyük şehrin kuzey doğusunda, enlemi kırk bir derece sıfır sıfır dakika kuzey ve kırk bir derece sıfır sıfır dakika bir saniye kuzeyle boylamı yirmi dokuz derece on iki dakika doğu ve yirmi dokuz derece on iki dakika bir saniye doğu olan noktalar arasında sıkışan bir arsa üzerine kurulmuştu. apartmanın dünya üzerindeki bu konumunu anlayabilmek için biraz astronomi bilmek gerekiyordu. oysa, turgut’un arkadaşlarının karıları, bu bilgiden yoksun oldukları halde, apartmanı 'elleriyle koymuş’ gibi buluyorlardı. selim ise -bilimsel tanımları uygulamakta her zaman güçlük çektiği için- yarım saat oralarda dolaşıp durmuştu ilk geldiği gün. bina, enlem ve boylam noktaları arasına sıkıştığı gibi, daha yüksek birçok apartmanın arasında ezilmişti. bu nedenle, kuzey rüzgârlarına kapalıydı ve güneyindeki apartmana bitişik tavan, yağmurda biraz akıyordu. insanın kendi evi olmadıkça, bunlara katlanmak gerekiyordu. çocukların odasının penceresinden bakılınca -biraz da sola, dışarı sarkmak şartıyla- karşıdaki iki apartmanın çatı katları arasındaki küçük boşluktan, önce bir iki servi ağacı ve daha uzakta soluk mavi renkli bir çizgiden ibaret olan deniz görünüyordu.

(bkz: oğuz atayı içmek istiyorum)
yok olm öyle bir şey, valla bir şey demek istemiyorum gölge etmeyin yeter ki.
eşcinselim demek istiyorum ama dilim düğümleniyor
(az kullanılır fakat) uymadı : uymadı

özellikle aradığım bi şey yok : aradığım tek şey ilgi, şekli önemli değil

tek eşlilik bana göre değil : sevgiye, sevilmeye açım fakat ne bu açlığımın farkındayım ne de sevilmeyi hak ettiğimi düşünüyorum

anladım : muhabbet devam etsin

:) : muhabbet devam etsin

haha : o kadar da komik değildi

ahahhahsjhahaa : potansiyel var ama o kadar da komik değildi
öyle dolaylı yoldan bir şey anlatmaya ya da demeye çalışmak yerine bodoslama söylemeyi tercih ederseniz, karşı tarafı da kendinizi de rahat ettirirsiniz. ne o öyle kafamı kaşıyorum ama aslında götüm kaşınıyor demek istedim gibi enteresan söylemler falan ne gerek var. söyleyin direk siz de rahat edin, ben de ayol. aaaaaa!!!
üst katta mı oturuyor o kimmiş ki hiç tanımıyorum.
-platonik olarak aşığım.tüm sosyal mecralardan gizlice takip ediyorum.belki asansörde denk geliriz diye günde en az 8-10 kere dışarı çıkıyorum.