eşcinsellerin genellikle terbiyeli insanlar olması

en iyisi yoğurtla yapılanıdır. yumurta ve un ilavesi ile lezzette doruğa ulaşmak mümkündür.
terbiyeli görünüp ne üdüğü belirsiz kişiler ise bana uzak allaha yakın olsun denilen zaadlardır. ne yalan söyleyelim çaçaron terbiyesizler nedeniyle onların sesini duymakta oldukça zordur. kendilerini korumak için midir bilinmez ama pek duramazlar sahteliklerin içinde. kısacası bir şeyleri göstere göstere yapan kişiler değildirler ve kendi hallerinde yaşamayı tercih ederler. ama birisi terbiyeli diye insan yerine koymak da pek akıllıca değildir ya da tam tersine insan yerine koymamak da.

(bkz: doğan görünümlü şahin)
sadece terbiyeli mi? çok duygusal, kültürlü bilgili, sırdaş, duygusal, yardim sever, güvenilir, konuşmayı bilen, en kötü anda bile komiklik yapıp moral düzelten insanlardır. hem cinsimle yatamıyorum ama sevgilimin ya da eşimin evlenmeden önce biseksüel ilişkilerde bulunmuş olup o ince ruha sahip olmasını çok isterim.
genellikle etle falan da mı besleniyorlar ki? terbiyeli ve etçil bir tür demek vay!
böyle görünmelerinin temel nedeni gayların büyük çoğunlukla dışarıda kendini hetero göstermeleridir. dolaysıyla abazalık falan pek yapmazlar zaten içlerinden gelmez. bir de gaylar içlerinde yaşamaya alışıklardır çoğu şeyleri dışarıdan zaten uslu terbiyeli görünürler.
genelleme yapmak tüm insanlara genelleme yapmak gibi saçma oluyor.otu da var boku da var.
yalan kesinlikle. bunu diyen benimle daha tanışmamıştır. * * * * *
ahlakınız ve terbiyeniz batsın!
küçükken aile sohbetlerinde "çok uslu çocuk yazık" olur, büyüdükçe de "kapatıyorsun kendini odalara çık biraz top oyna sokakta" olur kendisine sunulan cümleler bu "terbiyeli" çocukların. o yüzdendir ki terbiye ve genellikle kelimeleri bir cümle içinde geciyorsa o cumleden bir bok olmaz.