eşek kadar adam olup hala bamya pipiye sahip olmak

bir eşeğe bakıp bir de kendine bakan bamya maduru kahramanımızın düşüncesi. eşek kadar oldum diyede seviniyordu garibim.


edit: genç bamyalar rahatsız.
v-pills ile tanışmamış olan bedendir. * * *
penis enlargement ile çözülebilecek sorun.
fakat unutmayin, penis enlargement pipiyi büyütür, eşşeklik baki kalır.
bazı şeylerin büyürken bazı şeylerin yerinde sayması gibidir. beyin gibi düşün.
insanların eşekliği ile baki bir değerlendirme mazareti.
özellikle eskiden bu yana şişman olan erkeklerin penislerinin bir iki cm daha kısa göründüğü gerçek, zira yağ tabakasının içinde kalıyor kökü.
trans erkeklerin o bamyaya da ihtiyaçları olduğunu düşünerek şükredilmesi gereken boyu değil işlevinin önemli olduğu konusunda kişilerin kendini tatmin yollarına gittikleri şey
samimi olmam gerekirse istemdışı yüzümde tebessüm oluşturmuştur. evet insan diyor, demiyor değil! abi eşşek kadar olmuşsun bu niye büyümemiş?
büyümeyince büyümemiş demek ki, zagor 1-2 defa bu durumla karşılaştı ve çaktırmadan utanarak güldü. tabiki beynin işlevi daha önemli, en baki olanı da beyindir bu ayrımı da biliyoruz evet ama insana komik geliyor abi ne yapalım..
feminen bir kadın olarak geçenlerde rüyamda harika bir similya gördüm. tanrım benim bilinç altımda neler var dediğim ve de boyunun değil işlevinin önemli olduğunu duyduğum bamya ya da daha büyüksü çük. o kısımla çok ilgilenmiyorum.
eşek kadar adam olsun da bamya pipisine de razıyım . . .
profiline beklenen '' xxxl '' yazmaya engel değildir. karşılaşınca soran olursa '' sana kalkmadı '' diyerek geçiştirilebilir.
ne kadar adam olunursa olunsun adamlık skalası arttıkça pipi cm bazında büyümediğinden hayal kırıklıklarına peyda olan durum. mini mini adamlar olup hayvan gibi pipiye sahip olmak halinin üveyidir.
dinime küfreden damarli_22_cm olsa gam yemeyecegiz de neyse amk..
bamya pipili adam yoktur az votka vardır.

-ama nassı içkiliyim, bir kere indir o elini kolunu dedim ama dinlemedi.
gayet normal bir durum olmasına rağmen genelde kompleks sahibidirler. baya sevimli oluyorlar ama, yine de yarrak hastalarını kesmez.
cidden boya posa bakmıyor imiş.

4 yıl yazışıp nihayet geçen hafta yattığım mecidiyeköy'lü beyde hasıl olan durum. kusursuz bir surat, yoğun bir sakal, budak-burun-memelerde piercing ve ve efsane ısırılası baldırlara sahip olan bu beyin 3-4 cm'yi geçmeyen pipimsisi ile kocaman adam olmanın aslında bir betimlemeden ibaret olduğunu anladığım an oldu.

çiçekten henüz bamya safhasına geçmeye başlamış, bamya tarlasının en boynu bükük bamyasıydı kanımca.