eski sevgili ile olan mesajlaşmaları okumak

yer yer acı verir, bazen tebessüm ettirir, sarhoşken ise isyan katsayısını arttırabilir. eğer ızdıraba kul etme ihtimali varsa en hızlısından silinmelidir efendim.
hemen terk-i hal edilmesi gereken alışkanlık mı desem, işkence mi desem bilemediğim kötü haldir. üzme olum kendini. ya da üz ya. valla... üz. e üzme diyince olmuyo zaten. üzülmeyince de olmuyo. olmuyorneyapsamolmuyor en azından hiç bir şey sonsuz değil (bkz: kendine acımıyorsan çocuklarına acı)
pdf word txt formatında yedekleyip,telefon yazışmalarını backup yapıp
üzerine birde konuşmalarını kaydedenler varmış
zamanı gelince göte sokulacakmış,haklı bir çıkış yoluymuş,bir daha aynı yola girmemek miş...
kesinlikle yapılmaması gereken eylem. daha öncesinde o mesajlar neden hala duruyor?
okuyup okuyup keyifleniyorum biraz da ibret alıyorum ne saçma mesajlar atabiliyorum diye
eski sevgiliyle olan mesajları saklayan insana lubunya denir. devran çağlar eşliğinde okunanlara tanık olmuşluğum vardır
böyle boş işlerle uğraşacağınıza, kırın dizinizi de iki sure ezberleyin dedirttiren bi durum.
her okuduğumda abi ne salakmışım diyip duruyorum.
eski sevgiliye göre verilen tepki de değişir. bazen vay be ne orospuymuş der silersiniz bazen de dakikalarca salak salak sırıtıp saklarsınız. bir daha öyle bir ilişkiniz olur mu onu merak edersiniz.
eski sevgilinin gerçekten eski olmasını isteyip istemediğin hakkında uzun uzun düşündüğün dönemlerde karar vermek için güzel bir yoldur.
ya da içine nefret dolduran eski sevgiliyi gözünde daha çok bitirmek açısından yararı dokunacak eylemdir. bakar da "ben bununla mı vakit harcamışım ahahaha" yaparsın.