eski yeni

ankaranın gidilebilitesi yüksek mekanlarından biriydi.
eskiden eşcinsellerin rahatlıkla gittiği gönül rahatlığıyla eğlendiği mekan. yalnız özellikle son bir yıldır homofobik tavırları ve tacize varan tutumlarıyla gözden düşmüştür. nedir, belki de artık gay friendly adıyla anılmak istememektedir. ama bu şekilde müşteri potansiyelinin büyük kısmını kaybedeceğinin farkında değilmidir? sonuç olarak hâlâ bir çok gayin uğrak yeri olsa da tadı kaçmıştır bir kere. kaos gl derneğinin şu haberine de konu olmuştur:


http://www.kaosgl.com/sayfa.php?id=10696
herkesin rahatlıkla gidebildiği bir mekandır.
ankaradaki kaşarların kaşarlığın dibine vurduğu mekan. güzide geylerimiz cumartesi burada boy gösterip, çılgınca eglenirler. ***
tavsiye üzerine bir cumartesi günü ankara daki trans arkadaşlarımla gittiğim mekan . ciddi anlamda söylüyorum mekan iğrenç , pis , kirli , kokteyller rezil , gelenler ya 5 liralik deo kokuyor ya da ter !!!
alt katı gayfriendly gibi bir şey dediler indik . ya ciddi anlamda söylüyorum bir ankara li olarak ankara da az da olsa çok kaliteli mekanlar var bu tur yerlere neden haketmedikleri sıfatları veriyorsunuz anlamıyorum. siz düzgün giyimli , kibar ve efendiyseniz bir mekanın gay mekan ya da gayfriendly olmasına gerek yokki !
ilk gidişimde de bu mekana alt katıni bilmiyordum . ankaradan bir kolimle bir şeyler içelim diye uğramıştık ve kapıdaki kendini bilmez kustahlar yanimdaki erkek arkadaşımdan dayak yedikleri mekan ! arsizlar , kustahlar ve seviyesizler ! cok ciddi söylüyorum mekan pis . sandalyeler pis masalarin uzeri pis servis pis garsonlar gereksiz ilgili gereksiz samimiler ! hayırdır ya !
bilemem seveni de cokmuş bu mekanın ama ben o kafalara giremiyorum lise yillarimda da giremedim .
yeni duzenlemeyle artik iyiden iyiye bozmus ve "damsiz" almama gibi sacma girisimlere girmis, ayrica fiyatlar ucmus. bu kadar sevdigim mekanin harcanmasina uzuldum dogrusu.
türkçe dersinde "zıt anlamlı kelimeler" konusunun yegane örneği.