göğüs kıllarını jilet ile alan insan

bu yolla amazon ormanlarına dönmektense tercihen bu iş için olan makineler ya da en azından vücut traş başlığı içeren sakal makineleriyle daha verimli bir sonuç alınabilmesi mümkündür.
tavsiye etmem. çok sıcak ve terli günler neticesinde bir keresinde yapmış olduğum eylemdir (katiyyen üstümden ipek eşarp kaydırmak amaçlı değildi). eğer benim gibi sert tüylü bir insansanız tekrar uzama sürecinde ananız ağlar. uyarması benden.
kışın terleyen insan olacaktır kendisi. ayrıca nereye giderse gitsin, arkasında her zaman birkaç, belki daha fazla, kıl bırakacak olan da kendisidir. her açık kalan yerinden, kıl fışkıracak olan kişi de odur. lazer seanslarının fiyatlarını görüp kılları sevmeye başlayan da o yahu! *
sürekli olarak göğüs dekolteli tişörtler giyiyorsa ya da gömleğin 3 düğmesini açıyorsa, jileti değil ağdayı onerırım. ya da lazer tabi..
lazere bütçe ayıramayan, ağdanın acısına dayanamayan ve kaderin cilvesi kıllardan dolayı hayata küsmüş; kısaca psikolojik sorunları olan arkadaşımızdır. desteğe ihtiyacı vardır, sahip çıkalım!
o kılların daha gür ve daha ormanımsı çıkacağını kendisine hatırlatmak lazımdır. kurtulayım derken daha da zor duruma düşmesindir.
lazerden bir gün önce yapması gerekiyordur. bilir ki o kıllar ne kadar uzunsa ertesi gün lazerde canı o kadar yanacak.

july 6th is coming... pf.
partneri için yapıyorsa yapmasın.
sonra dudağa zımpara yapmış gibi oluyoz. * *
hafif uzamış dikensi göğüs kıllarına aşığım. sırtıma batıp beni gıdıklamalarını seviyorum <3
çorak topraklarına jilet atsa daha iyidir. belki tüy biter. bereketli topraklarında artık orantısız uzun ve sert kıllarla yaşamak zorunda kalacaktır.
göğüs kıllarımı hiç kesmedim. zaten kestiğim kıllar genital bölge ve koltuk altı ki ikisini de jiletle keserim.
efor testine girmem gerekti geçen hafta. gelmeden önce de göğüs traşı olmak gerekiyormuş. bu vesileyle göğüs kıllarımı jiletle aldım. önermem. bariz tahriş oluyor.
sağlık durumları hariç lütfen almayınız:(
bende hiç kıl yoktu ki halen daha yeni yeni çıkıyor, bir ara çıksın diye jiletlemiştim, gerçekten çoğalttığını düşünüyorum ama herkesteki gibi olsa bende de kesmezdim çünkü kesince çirkin duruyor. bence göğüs kılı erkeğe en çok yakışan şey *