gülse birsel

konularını çok güzel ve ironik bir şekilde işleyen, projelerinde mizahını izleyicilere ulaştırabilen, güldüren ve kendine çok büyük sevgi ve sempati beslediğim oyuncu, senarist, gazeteci.
dizileri sıcak ve sevimli olmakla beraber eleştirel yönleri de bulunur.e hal böyle olunca tadından yenmez.
(bkz:avrupa yakası)
(bkz:yalan dünya)
yeni dizisi de geliyormuş sanırım (bkz:aile arasında) umarım oyuncular konusunda köklü bir değişilik olmamıştır.
türkiye de yaşayan bu coğrafyaya gelmiş mizahıyla, dizisiyle, yazılarıyla, oyunculuğuyla çok iyi işler başarmış kadınlardan birisidir. sen çok yaşa kadın!
yeni filmini çekiyormuş , ocakta vizyonda olacak sanirim. bu kadının her şeye rağmen ümit aşılayan tarafını seviyorum. sagci ya da solcu olsun her kesimden bu kadına laf söylettirmeyecek insanlar tanıyorum. ingilizcesi de harikadır bu arada.
çok akıllı ama az üreten cinsten.
öksürüp videoya çekse onu bile oturur izler, kahkahalarla gülerim dediğim, köşe yazılarıyla her defasında lafı gediğine ince ince oturtan, 1 aralık'ta merakla beklediği aile arasında adlı filmiyle sinemada izleyeceğimiz, müthiş gözlem gücü , mizah anlayışı, espiriyi aktarma becerisi, bel altına vurmadan güldürme kabiliyeti gelişmiş oyuncu, senarist, köşe yazarı.
yeni filmi olan aile arasında bugün itibari ile vizyona girdi. ilk fırsatta izlemeye gideceğim.
beklentileri karşılayan aile arasında filminden sonra jet sosyete adlı diziyle televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanan senarist.
zamanında gag ve avrupa yakasıyla yarmıştır. ne yazık ki yalan dünya o tadı vermedi.
  • /
  • 3