gym ve fitness manyağı gay

kendini spora sağlıklı yaşama adamış sportif bünye.

sürekli sporda stepste olmasından ötürü "gelemem sporum var, olmaz spordayım." şeklinde dolaylamanın konusu olabilen bu tür, tıraşlı yer yer ağdalı parıl parıl vücuduyla; tanışmaktan öteye gidemeyen paylaşımlarıyla dikkat çekmektedir. kimle yaşadığı ya da ne aradığına dair somut bir karine mevcut değildir. mesafe konulasıdır.
evet kalori hesabı yapan erkektir. gym de saatlerini harcadığından ve bu aktivite onun beynindeki seretonin salgılanmasını arttırmakla kalmayıp endorfinde salgıladığından yediğinden alacağı protein oranını, karbonhidratını tabi ki sağlıklı ise, ve doymamış yağ oranını hesaplamasıda gayet normaldir.
çoğu kez özendiği bir aktörün/porno yıldızının etkisinde fazlaca kalıp kendini salona, haltere kardioya bilimum aksiyona vurmak suretiyle başlamış lakin bu süreç vücuttaki olumlu gelişmeyle daha çok kendini sevme/seyretme halini almıştır.manyaklık tam da buradan sonradır, ki bunu narsizm izler * * *
t-şirt bodycileri, 3.kata asansör olmadan çıkamayan ama şişirdikleri kolları nedeniyle kendilerini sporcu sayan tipler.triatlon, open water yüzme, yarı maraton ;o yarıştan bu yarışa koştuktan salonlarda body,bodypump,insanity,taibo yaptığım o kadar zamandan sonra göbeğin ne kadar sevildiğini farkettim...boşa geçti gençliğim
calvin kleinin tanımladığı erkek olmaya çalışmaktır.
bazen de queer as folk dizisindeki brian kafasındaki gaydir. adam prostat kanserini atlattıktan sonra doktorun spor yapabilirsin ama çok ağır değil önerisine, "doktor ben gayim sağlık için değil iyi görünmek için spor yapıyorum." demişti. nedir? adam dış görünüşüne kafayı takmıştır. herkesin kafayı taktığı bir şey varken bunu dış görünüşü üzerine yapanları da anlamak gerekir aslında.
düşük testeronun kokusuzluğunun kokusunu alıyorum *
samantha jones'un "spor salonuna giden erkeklerin gay çıkmasının sebebi, salonda seks yapabiliyor olmaları." repliğini akla getiren kişi.
biraz kasıntı olmasalar katlanılır sanki.
sürekli spor yapmasından ziyade, sürekli spor yaptığından bahsediyor olmasıyla rahatsızlık veren gaydir.
kıçını kaldırıp tek sporla vakit harcamayanların çokça dil uzattığı kişilerdir
bence müthiş insanlardır, pek çok konuda sizi geliştirebilirler.
gelecekte ben.

ikinci haftamı doldurmak üzereyim. her şey süper. ilk başlarda çok zorlanıyordum ama artık alıştığımı söyleyebilirim. tek sorun spordan sonra yükselen libidoyla seks yapmak istemem ve benim 90 günlük seks orucu tutuyor olmam.

dağı taşı delerim yakında hahaha