hatır için ayı sözlük'e üye olmak

sadece kayıt olurken siteye girmektir. devamında bir kez bile uğramamaktır.
iyi bir ayı pençesi darbeyi haketmektir..
bana söylendiğinde hemen üye oldum. kesinlikle hatır için değildi ama o zamandan beri ilk kez şimdi giriyorum. valla unutmuşum. yeminle bak. la valla diyom la kuran mustafa çarpsın.

tanım: ayıptır.
sözlüğe çağırmış olduğum ve gelmiş olan insanların entrysi olmaması durumundan büyük mutluluk duyduğum başlıktır.
hoş.. uyuzlar şimdi bu entryden sonra ''(bkz: ben)''lerini yazacaklardır.
olsundur.
hunkalunka ve smokebl desteği ile karşınızdayım. bana değil onlara teşekkür edin. sevgiler. *
durum baya vahim gibi nerde bu ayılar neden kayıt olup kacıyorlar acaba cokmu hareketsiz sizce bu site
cinsel kimliğimi bilmeyen yada emin olamayan yada bilen benim bildiğinden haberim olmayan en yakın arkadaşım becokyus reis ısrarlarım sonucunda sözlüğe kayıt olmuştu ama sonra birden lol oynamaya başladı falan hayattan koptu gerizekalı bide mal geçen sosyoloji sınavının olacağı günden önce ful felsefeye çalışmış* mal hahahahaha ve bunu neden yazdığımı sorarsanız ilk amacım onu rezil etmek ikinci şeyimde psikolojimin bozuk olması
kendimize, kendimizin dediğimiz dünyaya ve bizden olana sahip çıkmadığımızın, tembelliğimizin ve "herşeye müstehak"lığımızın göstergesidir...hatır için değil, gönülden üyelik ve aktif yazarlık görevimizdir.
sözlüğe kayıt olduktan sonra da sözlükle ilgili şikayetleri bitmez çünkü burası onlar için çok varoştur onlarsa ayı sözlük için çok elit.x yayınevinden çıkacak son kitaplarının basım aşamasını beklediklerinden olsa gerek kısa bir deneme sürecinden sonra ortadan kaybolurlar doğal olarak.
mail onayı istemiyordur umarım!