hayatı sorgulamak

beyefendi sorgulamıyoruz, uyguluyoruz. *
insanın kendine karşı ikiyüzlülüğünü hissetmesine vesile durum. hayat yolunda giderken, yediğin önünde yemediğin arkandayken yapılmayan sorgulamalar, düşünülmeyen gidişat hayat zorlaşınca ''neden ben''lerle devam eder.
bazen oluyor ya. ama yapacak bi iş olmadığında, canımız sıkıldığında oluyordur sanırım
son dönem hayatımı alt üst eden zihinsel eylem türüdür. ignorance is bliss diyen çekmiş de söylemiş.. suyu bırakın aksın bulsun yolunu, cizsin kendi yatağını..
bayadır sorgulamıyorum, tüm devrelerim yandı bence.
bu sorgulamanın sonucunda bize iki şarkının eşlik etmesi muhtemeldir. süreç meşakkatli acılı ve çıkmaz ise.

saldım çayıra modunda isek şüphesiz fermanı tek geçerim
1.nesil yazarın ancak açacağı başlıktır. gene buram buram kalite gelmektedir burnuma.
şu sıralar çok yaptığım şey. özellikle geleceğimi sorguluyorum. geçmişte çok hatalarım oldu, yanlışlar yaptım ama hepsi iyi ya da kötü birer tecrübe oldu. olanla ölene çare yok demişler. şimdi sorularım geleceğe dair.....ülke durumu ve iş durumu canımı sıkıyor. hayat her gün pahalanıyor. kazandığım maaş ancak temel ihtiyaçlara yetiyor. gezmek, kültür sanat etkinliklerini takip etmek(konserler, baleler, operalar vs.) çok az yaptığım şeyler oldu. her an işsiz kalsam bir ay idare ederim, sonrası ne olur bilmiyorum. ve umut vaadeden bir şey göremiyorum. ikinci olarak gay olmak ve bu ülkede yaşamak ile ilgili. yanız yaşlanmak istemiyorum. bir ömrü, bir evde tek başına tamamlamak istemiyorum. son zamanlarda iyice seksten soğudum, hatta tiksinir oldum. sadece sarılmak ve güzel bir şeyler yaşamak istiyorum. bu penislerin kalkmadığı gün geldiğinde halimiz ne olacak bilmiyorum. bu doyumsuzluk, bü tüketim yoruyor beni. en kötü tarafı ise bir türlü işin içinden çıkamadım. geçen ilk defa intiharı düşünürken yakaladım kendimi....
sorgulayabilmek için önce gözaltına almak lazım yapabilen beri gelsin.