high hopes

division bell’den aşmış bir eser daha. pink floyd’un toplama albümlerini saymazsak ve high hopes’un da divison bell’in son şarkısı olduğunu göz önünde bulundursak, bir nevi sondur, hüzünlü bir vedadır biz floydian’lara. waters, kişisel hoşnutsuzlarından dolayı division bell’e “bok parçası” yakışıktırması yapsa da, öyle olmadığının en açık kanıtıdır high hopes. işin içinde gilmour olduğu için şarkı aşmış bir solo içerir doğal olarak. yeteri kadar dinleyip şarkıyı özümsedikten sonra ise; “allah belanı versin gilmour, yine dağıttın beni!” sayıklamalarına yol açar. şunu da söylemek de faide vardır ki, p.u.l.s.e versiyonu kesinlikle izlenmelidir.
aynı zamanda yeni sözlük yazarlarımızdan biridir. hoşgelmiştir.

(bkz: askk)
çanlar çalmaya başlar ,piyano girer ardından, sonra david amca, herkes pür dikkat dinler sözleri, melankoli tavan yapar. müthiş.
yazar hoş geldin
videosu
olan aşmış şarkı

kulaklıkla veya high quality audio haliyle dinlendiğinde arkada gizlenen çocuk gülücükleri ve arı vızıltılarını duymanız mümkün.
güzide grubun, güzide parçası. böyle bir parça yaparak, nick seçme derdinden kurtardıkları için seviyorum kendilerini.
ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 ye sürpriz katılımıyla mutlu etmiştir. böyle akıllı teknik insanların sözlükte yazıyor olması beni çok mutlu etti. birlikte iyi işler çıkarabiliriz şu yoğun günlerini bi atlat hele. tanıştığımıza çok sevindim.
gunde en az bir doz aldigim basyapit. bir gece bunaldik, arkadasla aldik gitarlari, ciktik mugla sokaklarina. bir park bulduk, actik biralarimizi ve caldik/soylemeye basladik bunu. 30-35 kisi toplandi basimiza. benim gozume ise ilerdeki, 20li yaslardaki hos hatun takildi. agliyordu. ve bunu gizleme geregi duymadan yapiyordu. sarki bittigindeyse coktan kaybolmustu.. bu da boyle bir animdir.