homojen party vol.1

partyliyoruz... ayı sözlük'ün 5. yaşını ve homojen dergi'nin 1. yaşını aynı party ile bigudi club te kutluyoruz. cake'nin müzikleri ile eğleneceğiz, ayı sözlük 2015 geleneksel homojenlik ödüllerini dağıtacağız ve minicik ödüller vereceğiz. club okey de gecemize katılacak. basılı yayımladığımız homojen dergi'mizi alamamış olanlar o gece mekanda edinebilecekler. dostlarınızı, arkadaşlarınızı takın kolunuza, gelin. etkinlik üzerinden de arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. zirvetörden katılımınızı işaretleyin. çıkın, çıkın, gelin. hepinizi bekliyoruz..

tarih: 24 eylül 2016 cumartesi
saat: 20:00 - 05:00
yer: bigudi club
giriş ücretsiz.

adres: şehit muhtar mahallesi. mis sokak. no: 5 kat: 5 taksim

party herkese açık. facebook etkinliği üzerinden de arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/events/2096983027193847/
drag queen olarak katılmayı düşündüğüm parti tabi yanıma tom of finland görünümlü bir kavalye bulabilirsem.

kuin notu: drag queen maktajı aşırı pahalı olduğundan bu işi bedava yapacak ya da o gece kavalyem olabilecek kalın bacaklı dolgun baldırlı beyler eqlesin.
kurtlarımı döküp yılanlarınızı görmeye geliyorum. geliyyyyyorum.
zaman nasıl geçiyor... üniversite 3.sınıfımdayken üye olduğum nadide sözlüğümüz 5.yılına girmiş. zaman öyle dolu dizgin ki..
partyliyoruz... ayı sözlük'ün 5. yaşını ve homojen dergi'nin 1. yaşını aynı party ile bigudi club'te kutluyoruz. dostlarınızı, arkadaşlarınızı takın kolunuza, gelin. etkinlik üzerinden de arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. zirvetörden katılımınızı işaretleyin. çıkın, çıkın, gelin. hepinizi bekliyoruz..

facebook event: https://www.facebook.com/events/2096983027193847/
sanki özellikle ayarlanmış gibi tarih cidden cok manidar. havaalanından çıkıp gelene kadar birileri kalırsa bişeyler içebiliriz****

edit: afterlar mısınız ki acep ?
bigudi club ile görüştüğümüzde içkilerde de indirim istedik;

bize;
votka 20 tl
şarap 15 tl
bira 33 cl 12 tl
bira 50 cl 15 tl olacak.
ayı sözlük homojenlik ödülleri 2015'i bir hatırlayalım. party'de kazananlara küçücük bir hediyemiz olacak.

http://homojen.ayisozluk.com/ayi-sozluk-geleneksel-homojenlik-odulleri-2015/
partiye gidecekler için önceden bir pre-party içme seansı olacak mı?
pre mre - after mafter hepsi aynı yerde olacak arkadaşlar. akşam 20:00 den sabah kaça kadar sürerse oradayız. bekleriz.
efendim hazırlıklar tüm hızıyla devam etmekteyken spoiler vermek gibi olmasın ama diyeceğim de yok yok olsun bence.* deliler gibi eğlenip, güleceğiz özellikle ödül töreni ve sonrasındaki sürprizlerle eğlenceye doyacağız bence. ayı sözlük geleneksel homojenlik ödülleri kapsamında ödül almış arkadaşların geceye katılım göstermelerini şiddetle tavsiye ediyorum. çıkın çıkın gelin kıaaaaaz!

gecenin mottosu olarak;

(bkz: kürdan dertler but keyifler)

haydi bakalımmmm. bekliyoruuuuz...
katılmayacağım etkinlik.


ancak, homojenlik 2015 ödüllerinde iki dalda birincilik kazanmış bir yazar olarak, alacağım "küçücük bir hediyemiz"i almak üzere -katılırsa eğer- sevgili xalo'cum orada olacak adıma.

yetkililere arz eder,
iyi eğlenceler dilerim.edit:
girinin yazıldığı gece 3.25'ten öğleden sonra 16.16'ya kadar tamı tamına 13 mesaj gelmiş -özetle- " neden gelmiyorsun? :( " diye soran.

buradan cevap vermek istiyorum:
çünkü kuul olmak bunu gerektirir.

teşekkür ederim.
gecenin sunucusu olarak ben gibi bir star varken ışığımdan dolayı sönük kalacaklar şimdiden kendini belli etmeye başladı!* şaka bir yana canımız, ciğerimiz bir tanemiz yazarlar ödüllerini almak için katılım gösterirlerse onlar da konuşmalarında bir kaç kelam ederler de hem homojen'in hem de sözlüğün kutlama gecesine yıllardır bu oluşumlarda emeği geçen isimler de katkı koymuş olur diye düşünmekteyim. vallahi baştan söyleyeyim ödül alan herkes konuşmasını yapacak yapamayacak olan sahneye hiç gelmesin! madilik seviyem = kadırgalı aysel a.k.a. seda sayan! ayıqs!*
katılmak ve istanbullularla tanışmak istediğim amma ve lakin taşındığımdan mütevellit araya sıkıştıramadığım parti. benim yerime de çook eğlenip oynamayanlara 5 dakıkada bir oturmaya mı geldik ayol diyin. *
herkese tekrar merhabalar;

sevgili nehiryeli ve catgirl ile rastlaşmam sonucunda anladım ki;

zirve, parti, ödül töreni ve kutlamalar birlikte ve aynı gün süresince yapılacağı için sanırım bir kavram karmaşası olmuş o yüzden açıklama yapmak istedim.

ayı sözlük zirvesi: saat 20:00'de başlayacaktır.

saat: 21:00'de "ayı sözlük geleneksel homojenlik ödülleri 2015" ödül töreni başlayacaktır ve ödül alanlar ödüllerini alacaktır.

ödül töreninin bitmesinin ardından da ayı sözlüğün 5., homojen dergi'nin ise 1. yaş günü kutlamaları ve after party yapılacaktır.

sağ olsunlar catgirl ve nehiryeli uyardı ki olay şöyledir;

ya saat 20:00'den sabah 05:00'e kadar ne yapacağız geç gidelim biraz kafasında olanlar o kafaya girmesinler çünkü yoğun bir program bizi beklemekte sevgilimler. söylemedi demeyin şimdiden herkese iyi eğlenceleeeeeer.
sözlüğe ayda 1 girince haberim olan etkinlik orada olmaya çalışacağım
geç kalanlar bir çok şeyi kaçıracaklar ama bu kesin. zamanında gelin kuzumlar.
ancak gece 2-3 gibi katılabileceğim ya da hiç katılamayacağım partidir. hadi partiyi geçtim insanlarla tanışamicam ona üzülüyorum*
beylikdüzünden yollara düştüm. metrobüste bankacibear ile karşılaştık, beraber bigudi club e doğru ilerliyoruz. kaç kişi olacağız merak içindeyim.
dark bear ile avrupanın merkezi beylikdüzünden çağın ulaşım aracı metrobüste karşılaşarak geldiğimiz zirve olacak. kimse şemsiye ile şoföre dalmaz, şort giydi diye kimse kimseye tekme atmazsa 1 saate oradayız.
  • /
  • 2